Anasayfa » Kitap » Gece Okulu
31 Ekim 2012


Herkes yalan söylerken kime güvenebilirsin?

Allie’nin dünyası başına yıkıldı…

Okuldan nefret ediyor. Erkek kardeşi evden kaçtı. Üstüne üstlük kısa süre önce tutuklandı. Yine. Şimdi bir de annesiyle babası onu evinden çok uzaklara gönderiyor.

Fakat Allie yatılı okuldan nefret etmek yerine orada mutlu oluyor. Yeni arkadaşlar ediniyor. Bir de Carter var; görür görmez yakınlık duyduğu, yalnızlığı seven, karamsar bir oğlan.

Cimmeria Akademisi sıradan bir okul değil. Allie’nin sınıf arkadaşları ve bazı öğretmenler, bir sır saklıyorlar. Kısa zamanda Allie okulun ne kadar tehlikeli bir yer olduğunu anlıyor…

Gece Okulu Tanıtım Fragmanı

Gece Okulu Kitap Kapağı

Yazar Hakkında

C. J. Daugherty

C. J. Daugherty ilk kez bir ceset gördüğünde 22 yaşındaydı. Gezi rehberi editörü olmak için polis muhabirliğini bıraksa da insanları korkunç şeyler yapmaya iten güdülere olan ilgisini asla kaybetmedi. Bu korkunç şeylere engel olmaya çalışan insanlara olan ilgisini de. Gece Okulu onun bu ilgisinin ürünü.

Reuters gibi haber ajansları için araştırmalar yapan ve Time Out gibi dergiler için gezi kitapları hazırlayan C. J. internet sitesi editörlüğüne de devam etmekte, film yapımcısı kocasıyla ve küçük çaplı bir hayvanat bahçesi oluşturan ev hayvanlarıyla İngiltere’nin güneyinde yaşamaktadır.

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı