Anasayfa » Kitap » Gece Evi: Uyanmış
3 Ekim 2011


Yıkımın eşiğindeki çaresiz bir genç kız, kalbinin kırılmaması için ne yapabilir? Karanlığın gözlerinizi bağladığı yerde, kalbinize güvenmekten başka çareniz yoktur. Arkadaşlığın sınırları nereye kadar uzanabilir ve bir kızın kalbindeki aşk ne kadar güçlü olabilir?

Vampir Yüksek Konsey’i tarafından aklanan ve Tulsa Gece Evi’ndeki yüksek rahibe konumuna geri getirilen Neferet, Zoey’den intikam almaya yemin eder. Kalona üzerindeki hâkimiyeti, Zoey’e karşı kullanacağı silahlardan sadece biridir. Ancak Zoey Skye Adası’na sığınmış ve orada Kraliçe Sgiach tarafından onun yerine geçmesi için eğitilmektedir.

Kraliçe olmak harika olurdu, değil mi? Tulsa’ya neden dönsün ki? İnsan refakatçisi Heath’i kaybettikten sonra Zoey ne kendisinin, ne de süper yakışıklı savaşçısı Stark’la olan ilişkisinin asla eskisi gibi olmayacağını bilir.

Peki ya Stevie Rae ve Rephaim? Alaycı Kuzgun, Stevie Rae’ye karşı kullanılmayı reddeder, fakat dünya üzerinde Zoey dâhil hiç kimse onların ilişkisini onaylamayacakken elinden ne gelir ki? Babasına mı yoksa kalbine mi ihanet edecek?

Hepsi ve çok daha fazlası Gece Evi serisinin soluk kesen 8. kitabında…

Gece Evi: Uyanmış

Red Cat yazdı

Yorumlar

  1. house__niqhT__ :) -

    Uyanmış çok güzel bi kitap. serinin 8. kitabı.. kitap konu açısından hep aynı gidiyo biraz uzadı mevzu gibi… eğer filmini çıkartmak istiyorlarsa bu kadar uzatmamaları gerekirdi…. 9.kitap güzel olmuş 10.seriyi merak ettirdi bana ama konu hala netliğe kavuşmadı… tavsiye edebileceğim bir kitap ama şuda varki alacakarANlığın eline su dökemez , o anlatım , yalınlık hiçbir vampir serisinde yok…

Yorum Alanı