Anasayfa » Sinema » Gary Oldman, The Dark Knight Rises Senaryosu Hakkında Konuştu


AICN, AbsoluteRadio tarafından James Empire Ödülleri’nin kırmızı halısında kaydedilen Gary Oldman röportajını yayınladı. Hepimizin bildiği gibi Christopher Nolan’ın Batman serisinde Yargıç Gordon’u canlandırıyor. Oldman WB tarafından yakın takipte olduğu için çok fazla konuşamıyor ancak senaryonun ne kadar “harika” olduğunu ve daha fazlasını söyledi.

Gary Oldman’ın röportaj videosunun tamamını aşağıda izleyebilirsiniz.  Video oldukça komik; TDKR’nin sorularından cevaplayabildiği kadarını cevaplıyor ve bazılarını es geçmek zorunda kalıyor fakat Nolan’ın yeni Dark Knight’ı nasıl da diğerinden daha iyi bir hale getirdiği haberini serinin en iyi oyuncularından birinden duymak çok mutluluk verici. “Batman çekimleri mayısta başlıyor… ve tüm söyleyebileceğim müthiş, gerçekten harika bir hikayesi olduğu olabilir. Chris Nolan The Dark Knight ile kendisini aştı. BU inanılmaz.” Zamanının çoğunu kiminle geçireceği konusunda şöyle bir ipucu verdi: “Bu filmde Tom ile biraz daha fazla yapacak şeylerim var… Gerçekten harika olacak.”

Bu filmde Bane karakterini canlandıran Tom Hardy’den bahsediyor ki kendisi çizgi romandaki en ünlü kötü karakterdir. Ama Görünüşe bakılırsa oldukça tehdit edici olacak ve Gotham’nın iyi tarafıyla çok fazla uğraşacak. Senaryo hakkındaki tüm gizem havası ve okumanın ne kadar olduğu haberlerinden sonra işte size Oldman’ın hikaye özeti:

“Yapımcılık aşamasına geldiğinizde kendinizle tanışmak ve bazı belirli kapıların kilitlerini açmak zorundasınız. Verilen senaryoyu sadece ofiste okuyabiliyorsunuz ve senaryonun sonu elinizde olmuyor çünkü hikayenin sonunu Chris anlatıyor. O yüzden hikayenin sızıp internette yayılması söz konusu değil. Çok yüksek bir güvenlik var. Evet, bu Chris’in her şeyi gizli tutma yöntemi.”

AbsoluteRadio’nun Gary Oldman Röportajı

Cup Cake yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı