Anasayfa » Dizi » Friday Night Lights’taki Adrianne Palicki Wonder Woman Olarak Geliyor


Friday Night Lights’tan tandığımız Adrianne Palicki NBC’nin üstünde çalıştığı Wonder Woman projesiyle karşımıza gelecek. David E. Kelley (Harry’s Law)’ye göre bu yeni serinin pilot bölümünde, Palicki, Diana Prince olarakta bilinen Wonder Woman’ı canlandıracak. Dizi Los Angeles’ta suçla savaşan süper güçlere sahip bir kadının aynı zamanda şirket yönetici olarak çifte yaşamını idare etmesini konu alıyor.

TV Guide Magazine’den William Keck geçenlerde yayınladığı yazısına göre yeni Wonder Woman’ın üç farklı karakteri olacak; Wonder Woman, Diana Prince ve Themycira Industries C.E.O ‘su Diana Themycira.

Palicki, ‘Friday Night Lights’taki Tyra Collete rolünü canlandırmıştı. Şimdi bu yeni dizinin pilot sezonu için o dizide yer almış birkaç aktörde sıraya girmiş durumdalar. Bunlardan bazıları; Minka Kelly (ABC’nin Charlie’nin Melekleri) ve Connie Britton (FX’te yeni bir proje olduğunu düşünüyor). Palicki’nin daha önce yer aldığı yapımlar ise, Fox’ta kısa süreli bir yayın hayatı olmuş Lone Star, başrolünde yer aldığı Breaking the Girl ve gelecek tekrar yapım olan Red.

Eda Acar yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı