Anasayfa » Dizi » Fox’un Yeni Dizisi Gotham’ın Yönetmenliğini Danny Cannon Üstlenecek!

Fox’un Yeni Dizisi Gotham’ın Yönetmenliğini Danny Cannon Üstlenecek!
Yeni bir Warner Bros. Ve Bruno Heller yapımı olan Fox’un yeni çizgi roman drama dizisi olan Gotham’ın yönetmenliğine Danny Cannon getirildi. Proje Eylül ayında Fox ekranlarında yayında olacak. Dizi DC Comics’in ünlü Batman karakterinin evrenini, Komiser James Gordon’ın hikayesini ve Gotham şehrini meşhur kılan kötü adamların hikayelerini keşfe çıkacak.

Gotham serisinde Gordon Gotham Şehri Polis Departmanında bir dedektif olarak çalışmaya devam edecek ve henüz Batman ile tanışmamış olacak. Bill Finger ve Bob Kane tarafından yaratılan Komiser Gordon karakteri hem çizgi romanlarda hemde Christopher Nolan’ın Dark Knight üçlemesi de dahil olmak üzere Batman film ve dizilerinde yer aldı. Üçlemede Gordon karakteri Gary Oldman tarafından canlandırılmıştı.

Cannon daha önce CSI serisinde hem yönetmenlik hem de başyapımcılık yapmıştı. CW kanalının Nikita serisinde de aynı şekilde hem yönetmenlik hem de başyapımcılık görevini üstlendi. Aynı zamanda ilk sezonunda olan The Tomorrow People dizisinin de başyapımcılığını üstlendi.

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı