Anasayfa » Dizi » The Flash ve Arrow Serilerinin Spinoff Projesi DC’nin Legends of Tomorrow’a Yeşil Işık!

The Flash ve Arrow Serilerinin Spinoff Projesi DC'nin Legends of Tomorrow'a Yeşil Işık!
CW kanalı bir süredir Arrow ve The Flash serilerinin spinoffu olacak yeni bir seri üzerinde çalışmalar yapıyordu. Şimdi ise bu yeni serinin adı belli oldu ve ilk sezon çalışmalarına başlandı. DC’s Legends of Tomorrow serisine hazır olun! Bu yeni seride daha önce ekranda görmüş olduğunuz karakterler ile birlikte yeni karakterlere de yer verilecek. Serinin bu sonbaharda yayınlanmaya başlaması bekleniyor.

Kahramanlar tek başlarına yeterli olmayabilirler… Dünyanın efsanelere ihtiyacı vardır. Geleceği görebilen, zamanda yolcukluk edebilen Rip Hunter olacak olanları engellemek için bir birinden oldukça farklı olan iki grubu bir araya getirmeye çalışır. İyiler ve kötüler.. Yaklaşmakta olan bu durdurulamaz tehlike sadece dünyayı değil zamanı da tehdit etmektedir. Acaba bu takım daha önce gördükleri hiçbir şeye benzemeyen bu ölümsüz tehdidi ortadan kaldırabilecek mi?

DC’s Legends of Tomorrow serisinin oyuncu kadrosunda ise Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Ciarra Renee, Franz Drameh, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alacak.

DC Comics evreninden karakterlere dayalı olan bu yeni seri Bonanza Productions Inc., Berlanti Productions ve Warner Bros. Television. şirketlerinin ortak yapımı olacak. Dizinin baş yapımcılığını ise Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg ve Sarah Schechter üstlenecek.

DC’s Legends of Tomorrow Tanıtım Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı