Anasayfa » Dizi » Flash İçin Arrow Dizisinden Bağımsız Bir Bölüm Çekilecek

Flash İçin Arrow Dizisinden Bağımsız Bir Bölüm Çekilecek
The CW’nin Flash ile ilgili planları değişti. Normalde Grant Gustin tarafından canlandırılan karakterin bu sezon Arrow’un üç bölümünde yer alması gerekiyordu. 8. 9. ve bölümlerde süper kahramanımızı normal biri olan öteki benliği Barry Allen olarak tanıyacaktık. Daha sonra David Nutter tarafından çekilecek olan 20. bölüm Flash’ın kendi dizisi için bir çıkış bölümü niteliğinde olacaktı.

Fakat şimdi ise CW Arrow dizisinde Flash için bir çıkış bölümü yapmak yerine Flash için bağımsız bir bölüm çekmeye karar verdi. Serinin yaratıcı ekibi aynı isimlerle yola devam edecek. Bölümün senaryosunu Geoff Johns yazacak ve bölümü Nutter çekecek. Bağımsız bir Flash bölümü çekmek serinin yaratıcılarına süper kahramanımızın hikayesini daha ayrıntılı bir şekilde izleyicilere aktarma şansı verdi. Ayrıca bu şekilde yapımcıların elinde Flash’ın dünyasını ekrana yansıtabilmek için daha büyük bir sermaye olacak.

Kendi serisine geçiş yapmadan önce Flash’ı Arrow dizisinde Barry Allen olarak tanıyacağız ve orada olmaya bir süre devam edecek. Plandaki değişiklikler sonucu Flash’ın Arrow dizisinin 20. bölümünde yer alıp almayacağı ya da bölümde ona dair bir iz olup olmayacağı henüz belirsiz. Arrow’un yapımcıları bu konuyu yakın bir zamanda görüşmeye başlayacaklar. Barry Allen (Gustin) geçmişiyle bağlantılı olabilecek olan ve bir türlü açıklanamayan soygunları araştırmak için Starling şehrine gelen Central City polis karakolunda çalışan stajyer bir polis olarak karşımıza çıkacak. Çizgi roman hayranı olan Barry Arrow’un hayranıdır ama Oliver ve Felicity ile çalışırken neyin içinde olduğunun farkında değildir.

Arrow 2. Sezon 9. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı