Anasayfa » Sinema » Flash Filminin Başrolünü Ezra Miller Canlandıracak!

Flash Filminin Başrolünü Ezra Miller Canlandıracak!
Flash serisinin CW ekranlarında elde ettiği başarının ardından Warner Bros. bir Flash filmi çekeceği haberini doğruladı. 2018’de vizyona girmesi planlanan film, televizyonda yayınlanan seriden bağımsız olacak ve Flash karakterini başka bir aktör canlandıracak. Beyaz perdedeki Flash Ezra Miller tarafından canlandırılacak.

Film için henüz bir senarist ya da yönetmen seçilmedi. Bewkes aynı zamanda başrolü Jason Momoa tarafından canlandırılacak olan ve 2018 yılında vizyona girmesi planlanan Aquaman filmine de değindi.

Flash‘ın hikayesi uzun süre komada kaldıktan sonra süper hızlı hareket etme yeteneği kazanmış olarak uyanan bilimadamı Barry Allen’ın hikayesini konu almaktadır. Allen, Justice League’in bir üyesidir bu nedenle Miller’ın ilerleyen zamanlarda vizyona girecek olan Batman v. Superman: Dawn of Justice filminde ufak da olsa yer alması bekleniyor.

Bunlara ek olarak Warner Bros. diğer filmleri için de planlanan vizyona giriş senelerini açıkladı. Wonder Woman‘ın 2017 yılında, Justice League: Part 2 filminin ise 2019 yılında vizyona girmesi planlanıyor.

The Flash 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı