Anasayfa » Dizi » Flaş Haber! Nina Dobrev, The Vampire Diaries’den Ayrılacağını Onayladı!

Flaş Haber! Nina Dobrev, The Vampire Diaries'den Ayrılacağını Onayladı!
The Vampire Diaries izleyicileri geçtiğimiz Paskalya haftasını Nina Dobrev’in 6. sezonun sonunda seriden ayrılabileceği dedikodularını düşünerek geçirdi. Kingmakers bölümüyle diziye katılıp baş rollerden birini canlandırmaya başlayan Michael Trevino’nun onuruna düzenlenen bir partide oyuncuların ve set ekibinin #SeniÖzleyeceğizNina hashtag’i ile fotoğraflar paylaşmasıyla dedikodular başlamış oldu. Sonrasında ise 6 Nisan akşamı oyuncunun Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile hayranlarının bu endişelerinin ne kadar doğru olduğu ortaya çıkmış oldu.

Sizi bilmiyorum ama her ne kadar şüpheleniyor olsam da bu haberi duyunca şok oldum. Elena Gilbertsiz bir Mystic Falls? Ne yazık ki 2009 yılından beri serinin en önemli rollerinden birini oynayan 26 yaşındaki oyuncu bu çıkan haberleri doğruladı.

Dearest TVD Family,

I’ve just spent the most beautiful weekend on Lake Lanier in Georgia with my own TVD Family, the cast and crew of The Vampire Diaries. I want to be the first to tell you that it wasn’t just a holiday celebration, it was a goodbye party. I always knew I wanted Elena’s story to be a six season adventure, and within those six years I got the journey of a lifetime. I was a human, a vampire, a doppelganger, a crazy immortal, a doppelganger pretending to be human, a human pretending to be a doppelganger. I got kidnapped, killed, resurrected, tortured, cursed, body-snatched, was dead and undead, and there’s still so much more to come before the season finale in May. Elena fell in love not once, but twice, with two epic soulmates, and I myself made some of the best friends I’ll ever know and built an extended family I will love forever.

Sevgili Vampire Diaries Ailesi,

Vampire Diaries ailesi, oyuncuları ve set ekibiyle Georgia’daki Lanier Gölünde muhteşem bir haftasonu geçirdim. Bunun sadece bir kutlama olmadığını aynı zamanda bir veda partisi olduğunu da söylemek isterim. Her zaman içimde bir yerlerde Elena’nın hikayesinin 6 sezon süren bir macera olmasını dilemişimdir. Ve bu altı sene boyunca bir ömre sığacak bir yolculuğa çıkmış oldum. Bu yolculukta insan, vampir, görsel ikiz, çılgın bir ölümsüz, insanmış gibi davranan bir görsel ikiz, görsel ikizmiş gibi davranan bir insan oldum. Kaçırıldım, öldürüldüm, yeniden dirildim, işkence gördüm, lanetlendim, öldüm, yaşayan bir ölü oldum. Ve daha Mayıs ayında sezon finaline gelmeden önce gerçekleşebilecek bir sürü şey var. Elena sadece bir kere değil iki defa muhteşem ruh eşlerini bularak aşık oldu. Ben en yakın arkadaşlarımdan bazılarını bu sette edindim ve sonsuza kadar seveceğim kocaman bir ailem oldu.

Bitirmeden önce öylemek istediğim birkaç şey daha var ve size söz veriyorum ki sezon finaline doğru giderken edindiğim bütün yeni tecrübelerimi de sizlerle paylaşacağım. SELF dergisinin Haziran sayısı için özel bir röportaj verdim ve okumanızı dört gözle bekliyorum. Ama o zamana kadar hepinizi Elena Gilbert’in hayatına giden hız trenine binmeye davet ediyorum. Nina’ya ve burdaki aileme hoşçakal demeye hazırlanırken ve hayatımın bir sonraki bölümüne geçerken yanımda olun. Hepiniz hoşçakalın. Yedi sene önce bu işe başlamadan Kanadalı genç bir Degrassi kızıyken hayal bile edemediğim kadar sevgi, bağlılık ve destek gösterdiniz bana. Hepinizi çok seviyorum. Kemerlerinizi sıkı sıkı bağlayın. İlerleyen bölümlerde neler göreceğinizi bildiğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Sevgilerle Nina.

Biz de Nina’ya bize bu zamana kadar gördüğümüz en sıkı kadın karakterlerden birini izleme şansı verdiği için teşekkür ediyoruz.

The Vampire Diaries 6. Sezon 18. Bölüm Fragmanı


Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

  1. selma -

    Bence iyi olmuş reytingler zaten düşmüştü dizi çoktan bitmeliydi.Reytingler artsın diye de böyle bir haber çıkmış da olabilir tabi.

Yorum Alanı