Anasayfa » Dizi » Firar 16. Bölüm Fragmanı (3 Ocak Salı)


Firar 16. bölümü ile 3 Ocak Salı günü Star Tv’de kaldığı yerden devam edecek. Firar 16. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Nadir Bahar’ın İhanetini Affedemez

Nadir, Bahar tarafından ihanete uğramanın acısıyla kıvranmaktadır. Civan, amacına ulaşmıştır, Nadir’i yakalayıp öldüremese de onu en can alıcı yerinden yaralamıştır. Nadir’in bu ihaneti affetmesi imkansızdır, artık onun için Bahar diye birisi yoktur. Bahar ise Civan’ın tehditlerine boyun eğerek yaptığı bu hatadan dolayı pişmandır. Artık dönüşü olmayan bir yolda yapayalnız ilerlemektir.

Nadir, Civan’ın bu hamlesine cevapsız kalmayacaktır. Bundan sonra her şeyi göze alacaktır. Nadir’in firari hayatında kaçmadığı tek şey vardır, o da Civan’la yüzleşmek.

Öte yandan Bahtiyanların evinde yeni dengeler yerine oturmaya başlar. Asude yılların hıncını Mahur Hanım’dan yavaş yavaş çıkarmaya devam eder. Aziz Ağa’nın zaafını kullanarak sinsi planlarını gerçekleştirmeye başlar.

Cemre ile Semih arasındaki arkadaşlığın aşka dönüştüğünün iyice farkına varan Aziz Ağa, onları evlendirme kararını açıklar. Bütün aile bu karara sevinirken bir tek Civan karşı çıkar.

Nadir için hayat daha da karmaşık hale gelirken Derman Türküevi’nde onu güzel bir sürpriz beklemektedir. Bu zorlu ve acı dolu firari hayatından bir an için uzaklaşır.

Gönül ise sonunda İstanbul’a gelebilmiştir. Burada kendine bambaşka bir hayat kurmaya başlarken oğluna kavuşmak için günleri saymaktadır. Onun çaresiz hayatındaki tek umudu oğludur.

Yayın Tarihi: 3 Ocak Salı
Yayın Saati: 20.00 Yeni Bölüm

Firar 16. Bölüm Fragmanı (3 Ocak Salı)

castiel yazdı

Yorumlar

  1. nalan -

    bbeeennccceeedddee nadir biraz acı çeksin …..

Yorum Alanı