Anasayfa » Dizi » Felicia Day, Supernatural’i Hackleyecek


Zindanların efendisi Supernatural dizisine eğlenceli ve maceralı bir ziyaret hazırladı. Önümüzdeki bölüm için Whedonverse (yani Joss Whedon dünyası) ile Winchester kardeşler bir araya gelip bizlere heyecan dolu bir bölüm sunacaklar.

Dizinin yardımcı yapımcısı Sera Gamble, bizlere Felicia Day’in 27 Nisan’da yayınlanacak olan bölümde yer alacağını ve bölüm başlığınınsa “The Girl with the Dungeons and Dragons Tattoo” olacağını söyledi. “Aslında o bu bölümü yapmayı kabul ettiği için çok heyecanlıyız çünkü aslında bizlerde onun çılgın fanlarıyız” diye belirtti.

Bölümün başlığı aslında son zamanlarda en çok satanlar listesine girmiş Steig Larsson’un suç konulu kitabı “The Girl with the Dragon Tattoo”dan referans alınarak hazırlandı ve aynı isimle de beyaz perdeye uyarlandı. Larsson’un kahramanı olduğu gibi şimdi dizide Felicia Day, bilgisayarlarla arası çok iyi olan genç ve güzel bir kadını canlandıracak. Day’e aslında hakkını vermek lazım bizim gibi biraz inek insanlara hitap eden bir sürü Joss Whedon’un projesinde yer aldı. Mesela Buffy the Vampire Slayer gibi, Dr. Horrible’s Sing-Along Blog ve Dollhouse gibi yapımlar ama bunlarında yanında bir de yaratıcılığını, yazarlığını ve starlığını üstlendiği orijinal web serisi olan The Guildi, yani online oyuncular için bir guild yaptı.

“Felicia, Dick Roman’in şirketlerinden birinde alçakgönüllü Charlie isminde teknik bir çalışanı oynayacak” diye açıklama yapan Gamble sözlerine “Aslında Charlie amatör bir bilgisayar hackeridir ve farkında olmadan kendini Sam ve Dean’in problemleri arasında gömülü bulacaktır. Sıradan bir kızın kendini asla wistleblower pozisyonunda bulmak istemeyeceği klasik bir hikaye.”

Dean (Jensen Ackles) bu sezon boyunca, Leviathan’larin liderliğini almış olan milyoner Dick Roman (James Patrick Stewart)’a yakınlaşma isteğiyle kafayı bozmuştu belki de şimdi şirketler devine ulaşmak için Charlie anahtar bir rol oynayacaktır.

Supernatural 7. Sezon 20. Bölüm Fotoğrafları

Supernatural 7. Sezon 20. Bölüm Fragmanı

Supernatural 7. Sezon 20. Bölüm Sneak Peek #1

Eda Acar yazdı

Yorumlar

  1. lilith -

    bu bölüm yayınlandı zaten ve gerçekten de eğlenceliydi:D

Yorum Alanı