Anasayfa » Dizi » Fatmagülün Suçu Ne 36. Bölüm Fragmanı (26 Mayıs Perşembe)


Fatmagülün Suçu Ne 36. Bölümü ile 26 Mayıs, Perşembe günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fatmagülün Suçu Ne 36. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Fatmagülün Suçu Ne 37. Bölüm Fragmanı

Yaşaranlar’a banka şoku..

Sevilen dizi “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dün gece heyecan dolu bir bölümle ekrana geldi. Yaşaranlar bu kez Turaner Bey’in acı intikamıyla yüzyüze geldi.

Yaşaranlar’la ilgili basında çıkan haberler sonucu, Millevekilliği kariyerinden olan Turaner Bey, ismini temizlemek için kolları sıvadı. İlk iş, Meltem’in şirketteki hisselerini değeri karşılığında geri verdirdi. Kızının Selim Yaşaran’dan boşanabilmesi için gerekli evrakları imzalattırdı. Yaşaranlar’la olan tüm bağlarını kesen Turaner, son hareket olarak da Yaşaranlar’ın rüzgar enerjisi tesisinin ruhsatını iptal ettirdi. Bu durumu banka ile paylaştı. Ardından banka, Yaşaranlar’dan onlara verdiği 26 milyon Euro tutarındaki kredinin geri ödenmesini istedi. “Bu benim iflasım olur.” diyen Reşat Yaşaran bu kez altından kalkamayacağı bir durumla karşı karşıyaydı. Sinir krizleri geçiren Perihan’ın durumu ise içler acısıydı.

Mustafa’nın Gül Mutfağı’na ziyareti, Fatmagül’ün iyimser düşüncelerinde haksız olduğunu ispatlar. Kerim’in işe gittiğini, ve uzun bir süre dönmeyeceğini bilen Mustafa, Fatmagülü huzursuz etmek için daha da cesaretlenir …
Fatmagül’ün hayatında yepyeni bir dönemin başlangıcı olan “Gül Mutfağı”, Mustafa için, kaybettiği geçmişi, Fatmagül’ü, anlamına gelmektedir. Bu durum, öfkesini daha çok arttırır..

İfade vermek üzere İzmir’e giden Ebe nine ve Rahmi, yaşanan aksilikler yüzünden, ziyaretlerini bir gün daha uzatmak zorunda kalır. Bu sayede Avukat Kadir’i daha yakından tanıma fırsatı bulan Ebe nine, yıllar sonra ilk kez çoktan unutmuş olduğu duygularla yeniden tanışır.

Turaner beyin Yaşaranlara karşı başlattığı savaş, dalga dalga büyümeye devam eder. Yenileceğini hissettikçe daha çok hırslanan Reşat Yaşaran, iflas bayrağını çekmek üzeredir. Şirketteki hisselerinin artmasıyla fark etmeden daha büyük bir borç altına giren Münirin de artık paçaları tutuşmuştur, beklenen sonu engellemek için tüm yollara başvurur. Ancak gerilen sinirler, kriz anında Yaşaranlar arasındaki çatlakları da gözler önüne serer.
İçine düştüğü tuzaktan habersiz, Salih’le yeni bir başlangıç yaptığına inanan Mukaddes’in en büyük eksiği oğlu Murat’tır.. Ama yeni bir gelişme hayatını tamamiyle değiştirecektir.

Kerimle aylardan sonra ilk defa evde yalnız olma fikri, nedense Fatmagülü artık tedirgin etmemektedir… peşindeki Mustafanın gölgesi onu daha çok huzursuz eder..

Kerim Fatmagülü almaya geldiğinde Fatmagül Mustafanın ziyaretini ondan saklar.. Kerim Fatmagülün bir tedirginliği olduğunu hisseder.. Bunun sebebinin, “evde yalnız kalmak” düşüncesi olduğunu sanan Kerim, dışarıda zaman geçirmek için, sinemaya gitmeyi teklif eder.. Bu “ilk”in heyecanıyla Kerime daha da yakınlaşan Fatmagül eve döndüklerinde Mustafadan yeni bir mesajla karşılaşır…

Mustafanın gölgesinin ağırlığı üzerlerinde gittikçe artmaktadır.. Fatmagül yaşadığı tedirginliği korkuyu saklamaya çalışsa da, Kerim bir şeyler olduğunu anlar. Fatmagül için artık harekete geçme zamanı gelmiştir
Kerim’in şüphelerini üstüne çektiğinin farkında olmayan Fatmagül, kararını sessizce uygulamaya koyulur..

Fatmagülün Suçu Ne 36. Bölüm Fragmanı (26 Mayıs Perşembe)

castiel yazdı

Yorumlar

  1. YASEMİN -

    mustafa çıkıpta her şeyi maf etmesin fatmagülde kerime anlatsın ahh fatmagül ahh

Yorum Alanı