Anasayfa » Dizi » Falling Skies 3. Sezon için Uzatılması Olası…


Falling Skies hayranlarına iyi haber: TNT, bu yaz Spielberg’in yapımcılığını üstlendiği bilim-kurgu aksiyon dizisinin 2. Sezonu, yeni programlaması ve yenilenmesi eli kulağında olan Dallas’ın dönüşü ile hızlı yol alıyor. Fakat Falling Skies’ın kaderiyle ilgili resmi açıklamayı ne zamana bekleyebiliriz?

Comic-Con 2012 paneline sadece günler kala, TNT’ nin Falling Skies hayranları için 3. Sezonun olası olup olmadığını bilmek heyecan verici olacak. Dallas ve Rizzoli & Isles. ’in yenilenmesine dair resmi açıklamanın vaktinin geldiğine inanıyor. 17 Haziran 2012, Pazar günü ilk bölüm gösteriminde 4,5 milyon seyirciye ulaşan ve canlı-artı-3 numara dahil edildiğinde 5.5 milyon izleyicisi olan dizi, şu günlerde ikinci sezonun yarısında bulunuyor.

Diziye aşina olmayanlar için, Falling Skies gezegenin nüfusunun% 90’ ını öldüren bir uzaylı istilası sonrasında direnen ve hayatta kalmak için mücadele eden bir insan direniş kuvvetinin liderlerinden biri olarak eski tarih profesörü Tom Mason (Noah Wyle) etrafında gelişiyor. Çocukları korumaya ek olarak, uzaylıların esareti altında zaman geçiren biri olan Tom, direniş doktoru Anne Glass (Moon Bloodgood) ile karizmatik haydut John Pope (Colin Cunningham) ve askeri lider Yüzbaşı Daniel Weaver (Will Patton) kadar iyi ve yakın bir ilişki sürdürmektedir.

Umarız, 13 Temmuz 2012, Cuma günkü Comic-Con 2012 panelinde Falling Skies’ın hala süreceğine dair daha çok bilgi edinebiliriz. Ama bu arada siz ne dersiniz? Falling Skies’ın seneye tekrar dönmesinden mutlu mu olursunuz, ya da resmi duyuruyu mu bekliyorsunuz?

euphrosyne yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı