Anasayfa » Film Tanıtımları » Eyyvah Eyvah 3 (2014)

Eyyvah Eyvah 3 (2014)
Hakan Algül’ün yönettiği ve Demet Akbağ, Ata Demirer, Özge Borak ile Serra Yılmaz’ın oynadığı Eyyvah Eyvah 3, 31 Ocak 2014’de UIP Filmcilik dağıtımıyla BKM Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Gösterim Tarihi: 31 Ocak 2014
Yapım: BKM Film
Yönetmen: Hakan Algül
Yapımcı: Necati Akpınar
Senaryo: Ata Demirer
İdari Yapımcı: Funda Ödemiş
Görüntü Yönetmeni: Gökhan Atılmış
Müzik: Fahir Atakoğlu
Sanat Yönetmeni: Murat Uçan
Yardımcı Yönetmen: Ayça Algül
Ses: Boris Tarayanov
Kurgu: Mustafa Gökçen
Kostüm: Funda Büyüktunalıoğlu
Saç Makyaj: Suzan Kardeş
Oyuncular: Demet Akbağ, Ata Demirer, Özge Borak, Serra Yılmaz, Salih Kalyon, Tanju Tuncel, Tarık Ünlüoğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Cengiz Bozkurt, Teoman Kumbaracıbaşı, Meray Ülgen, Şener Kökkaya, Caner Alkaya, Hazım Körmükçü, Şehsuvar Aktaş, Onur Buldu, Onur Atilla, Selçuk Borak, Simge Defne, Hande Dane, Elif Erdoğan, Neslihan Aka, Uğur Biçer, Aziz Aslan, Ali Meriç, Özkan Çınarlı, Beyti Engin, Hakan Karsak, Murat Serezli, Ergun Kuyucu, Kahraman Sivri, Cenk Tunalı, Yavuzhan Doğan, Doğan Akdoğan, Kurken Emeksiz, Dayk Miricanyan, Uğur Kokoz, Aras Kösedağ, Esin Övet, Yaşar Gaga, Stiliyanos Berbe, Vasileios Kasouras, Georgios Karavasılıs, Georgios Dousos, Christos Markopoulos, Bampatzanis Anostasios, Uğur Yıldırım, Abdullah Demir, Tina Lilian Maskell, Yavuz Plevneli, Kaan Kurtcebe, Erkan Can, Durul Bazan, Yeşim Ceren Bozoğlu, Selahattin Taşdöğen, Naci Taşdöğen

Büyük aşkı Müjgan’a kavuşup evlenen Geyiklili klarnetçimiz Hüseyin Badem için hayat zorlaşmıştır. Ailesine bakabilmek için her fırsatı değerlendirmekte, hatta geceleri yörenin izbe pavyonlarında bile klarnetini çalmaktadır.

Can dostu, ablası Firuzan ise hayatına İstanbul’da devam etmektedir ve gün geçtikçe daha meşhur olmaktadır. Hüseyin için Firuzan artık televizyonda seyredebildiği ve özlediği eski tatlı bir hatıradır sanki… Ama ayrı şehirlerde ayrı hikâyeler yaşayan bu insanların ortak bir yönü vardır ki, kendileri bilmeseler de feleğin çemberinden geçmek üzerelerdir…

Serinin 3. filmi işte bu feleğin çemberinden geçme hikâyesini anlatmaktadır… Hatta sadece Firuzan ve Hüseyin değil, tüm kahramanlarımız için kaderin karşısında sınav verme zamanıdır. Ve artık Geyikli’de festival zamanıdır.

Eyyvah Eyvah 3 Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Eyyvah Eyvah 3 Filmi FragmanıEyyvah Eyvah 3 Filmi Posteri

eyyvah eyvah 3 afiş

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı