Zoe Saldana etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Guardians of the Galaxy (2014) - Galaksinin Koruyucuları
Iron Man, Thor, Kaptan Amerika ve Yenilmezler gibi hasılat rekorları kıran film serilerini sunan Marvel’dan yepyeni bir ekip geliyor: Galaksinin Koruyucuları….

James Gunn’in yönettiği ve Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Groot’un sesi Vin Diesel, Roket’ın sesi Bradley Cooper, Lee Pace, Michael Rooker, Karen Gillan, Djimon Hounsou, John C. Reilly, Commander Rael rolünde Glenn Close ve The Collector rolünde Benicio del Toro’nun oynadığı Guardians of the Galaxy (Galaksinin Koruyucuları) filmi, 1 Ağustos 2014’de  vizyona girecek.

Avatar'ın Devam Filmleri Geliyor
Tüm dünyada gişe hasılatı rekoru kıran Avatar filminin devam filmleriyle ilgili güzel haberler gelmeye başladı!

Florida’da yer alan Disney Animal Kingdom’da Avatar-Land kurulumunun başladığı duyuruldu! Ziyaretçilerin Pandora’nın gizemlerini keşfedecekleri mistik parkta, Avatar filminin temaları kullanılacak ve gerçek bir doğa yaratılacak.


Teen Choice Awards geçtiğimiz gece Los Angeles’ta Fox aracılığıyla naklen yayınlanarak sahiplerini buldu. Törene The Vampire Diaries oyuncuları damgasını vurdu. Gecenin sunuculuğunu Demi Lovato ve Kevin McHale yaptı. Justin Bieber, Demi Lovato, Carly Rae Jepsen olmak üzere birçok sanatçı gecede performans sergiledi. Aşağıda Teean Choice Awards kazananlarının listesini bulabilirsiniz.


J.J. Abrams’in yeni serisi olan Star Trek hakkında çok fazla bilgi edinememiş olsakta, film setinden yayılan dedikodulara göre yeni filmin Star Trek 2 olarak adlandırılmamasına karar verilmiş. Orijinal uyarlama olan altıncı seri Star Trek: Nesillerden sonra birçok klasik numarasal seri tarzından uzaklaştı. Ayrıca yeni filmin de bu 1, 2 ve 3 gibi numaralardan sakınacakları duyuruldu.


Olivier Megaton’un yönettiği ve Zoe Saldana, Jordi Molla, Cliff Curtis ile Lennie James’in oynadığı Kolombiyalı: İntikam Meleği (Colombiana), 26 Ağustos 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla TMC Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

14 Aralık 2009


Titanik”, “Yaratıklar (Aliens)”, “Terminator” filmlerinin efsanevi yönetmeni James Cameron, sinema tarihinde çığır açacak filmi AVATAR ile bir kez daha seyircileri büyülemeye hazırlanıyor.

3 boyutlu (3D) sinema tekniklerindeki son teknoloji ile üretilen ve yapımı 14 yıl süren “en yüksek bütçeli film” olarak akıllara kazınacak AVATAR, 18 Aralık’ta tüm dünya ile aynı zamanda Cinebonus’larda!

Vizyona girmesini merakla beklediğim Star Trek (Uzay Yolu) filminin afişleri yayınlandı. Filmin 8 Mayıs 2009′da Türkiye’de vizyona girmesi bekleniyor.


Televizyonun efsane bilimkurgu dizisi “Uzay Yolu”nun yeni sinema filminde unutulmaz kahramanlarımızın gençlik yıllarına geri döneceğiz.