Zachary Quinto etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Zachary Quinto ve Leonard Nimoy Audi'nin Spock'a Karşı Spock Reklam Filminde Yarışında Yarışıyor
Daha önceden beyaz perdede Zachary Quinto ve Leonard Nimoy’u Star Trek’de Spock olarak görmüştük ama şimdi ikisi birden geri geldiler. Bu sefer araba şirketi Audi bu iki adamı eğlendirici bir rekabetin içine koydu. Satranç oyununu kaybettikten sonar Quinto, Nimoy’a bir tur golf oynamak için meydan okur. İkisi de hangisinin daha önce varacağını görmek için şahsi araçlarına binerler. Quinto pahalı Audi S7’sine (içi USS Enterprise gemisi gibi gözüküyor) binerken Nimoy The Ballad of Bilbo Baggins şarkısını söylerken Mercedes’iyle (ne kadar kalitesiz bir araç!) birlikte arkada kalır. Star Trek’ten yer yer alıntılar var.


Her sezon farklı hikaye işleneceği dizinin yaratıcısı Ryan Murphy tarafından açıklanmıştı. Bu sezon hikayemiz bir akıl hastanesinde geçecek. Bu yüzden dizinin 2. Sezon adı American Horror Story: Asylum (Akıl Hastanesi) olacağı söyleniyor.


J.C. Chandor’ın yönettiği ve Kevin Spacey, Paul Bettany, Jeremy Irons, Zachary Quinto, Penn Badgley, Simon Baker, Mary McDonnel, Demi Moore ile Stanley Tucci’nin oynadığı Oyunun Sonu (Margin Call) 18 Kasım 2011 tarihinde vizyona girdi.


J.J. Abrams’in yeni serisi olan Star Trek hakkında çok fazla bilgi edinememiş olsakta, film setinden yayılan dedikodulara göre yeni filmin Star Trek 2 olarak adlandırılmamasına karar verilmiş. Orijinal uyarlama olan altıncı seri Star Trek: Nesillerden sonra birçok klasik numarasal seri tarzından uzaklaştı. Ayrıca yeni filmin de bu 1, 2 ve 3 gibi numaralardan sakınacakları duyuruldu.


Mark Mylod’un yönettiği ve Anna Faris, Chris Evans, Martin Freeman ile Zachary Quinto’nun oynadığı Senden Önce (What’s Your Number), 11 Kasım 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Bütün umutlar tükenmiş değil, en azından Heroes‘un yaratıcısı Tim Kring böyle düşünüyor. Kring yarım kalan dizisini kurtarmak için son çare olarak, bu ay CNBC-e yöneticileriyle Heroes’u birkaç bölümden oluşacak özetler şeklinde ekranlara geri döndürmek için görüşmeyi planlıyor.

Vizyona girmesini merakla beklediğim Star Trek (Uzay Yolu) filminin afişleri yayınlandı. Filmin 8 Mayıs 2009′da Türkiye’de vizyona girmesi bekleniyor.


Televizyonun efsane bilimkurgu dizisi “Uzay Yolu”nun yeni sinema filminde unutulmaz kahramanlarımızın gençlik yıllarına geri döneceğiz.


Heroes, kısa sürede yıldızı parlayan milyonlarca hayran edinen bir dizi, hakkında yüzlerce internet sayfası açıldı. Peki Heroes’u bu kadar sevilmesini sağlayan neydi…