Zach Galifianakis etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Birdman Filmi Türkiye’de İlk Kez If İstanbul’da!
12 Şubat-1 Mart 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek 14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nden tüyolar gelmeye başladı. Yine iddialı bir programla sinemaseverlerin karşısına çıkacak olan !f İstanbul’un ilk sürprizi, Alejandro González Iñárritu’nun merakla beklenen yeni filmi: Birdman!

You Are Here Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı!

İki ünlü komedyen bu filmde buluştu!

Türkiye haklarının D Productions’ta olduğu You Are Here filminin çekimlerinden ilk kare geçtiğimiz sene sizlere paylaşmıştık. Başrollerini Woody Allen’ın vazgeçilmez oyuncusu Owen Wilson ve Hangover’la yıldızı bir anda parlayan Zach Galifianakis’in paylaştığı, yönetmenliğini ve senaristliğini Mad Men dizisinin yaratıcısı olan Matthew Weiner’ın yaptığı film, 2014 yılında Türk izleyicileri ile buluşacak. Filmin İlk fragmanı yayınlandı. Haberin devamında yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

You Are Here Filminden İlk Kare Yayınlandı!

İki ünlü komedyen bu filmde buluştu!

Türkiye haklarının D Productions’ta olduğu You Are Here filminin çekimlerinden ilk kare yayınlandı. Başrollerini Woody Allen’ın vazgeçilmez oyuncusu Owen Wilson ve Hangover’la yıldızı bir anda parlayan Zach Galifianakis’in paylaştığı, yönetmenliğini ve senaristliğini Mad Men dizisinin yaratıcısı olan Matthew Weiner’ın yaptığı film, 2014 yılında Türk izleyicileri ile buluşacak.

The Hangover 3: Felekten Bir Gece (2013)
Todd Phillips’in yönettiği ve Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis ile Justin Bartha’nın oynadığı The Hangover III: Felekten Bir Gece (The Hangover Part III), 31 Mayıs 2013’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

The Hangover 3 Filminin Fragmanı Yayınlandı
“Beraber dolu macera yaşadık ama anlaşılan o ki hala hiçbir şey öğrenememişsin!”

Serinin üçüncü ve finali olan The Hangover 3‘le yeniden karşımızdalar! Bradley Cooper, Ed Helm, Zach Galifianakis ve Justin Bartha serinin son filmi için geri döndüler.


Geçtiğimiz bir kaç yıl içinde John Lithgow, bir Showtime dizisi olan ‘Dexter’ ayrıca unutmadan söyleyeyim ‘Rise of the Planet of the Apes’ ve de yakınlarda yayınlanacak olan ‘New Year’s Eve’ gibi projelerle adından söz ettirmişti. Şimdi ise Variety sitesinin haberine göre, ‘3rd Rock from the Sun’ yıldızı Lithgow komedi devleriyle birleşip ‘Dog Fight (Köpek Dalaşı)’ filmiyle gündeme manşet oluyor. Yönetmenliğini Zach Galifianakis ve Will Ferrell üstlendiği bu politik komedinin konusu ise rakip iki politikacının North Carolina’da yapılacak olan ilce seçimlerinde, kongre koltuğuna yerleşebilmek için yaşadıkları trajik komik hikâyeyi gözler önüne seriyor. Bu arada Lithgow’un filmde hangi rolü alacağı henüz bilinmiyor.


Chris Miller’ın yönettiği ve Antonio Banderas, Salma Hayek, Zach Galifianakis ile Billy Bob Thornton’un seslendirdiği Çizmeli Kedi (Puss in Boots), 27 Ocak 2012’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Todd Phillips’in yönettiği ve Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis ve Justin Bartha’nin oynadığı The Hangover II: Felekten Bir Gece Daha (The Hangover II), 03 Haziran 2011’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


“Saçların yok olmuş.” Yazın beklenen komedi devam filmi için yayınlanan fragmanı daha önce görmüştük fakat şimdi Hangover 2 (Felekten Bir Gece 2) için tam uzunlukta sinemalar için çıkarılan fragmanına sahibiz. Aslında aynı nitelikte fakat bu bizim için iyi. Alan (Zach Galifianakis)’in saçı için Stu (Ed Helms)’nun diş kaybını yedeklediler. Kaplan yerine bir maymun var fakat bu sefer Bangkok’ da Stu’nun nişanlısının küçük kardeşi Teddy’ yi arıyorlar. Hatta Ken Jeong (şükürler olsun bu sefer üstünde daha fazla kıyafeti var), bazı garip nedenlerle etrafta dolanmakta. Evet, aslında bu Bradley Cooper ve diğer çocuklar için baştan bir deja vu olacak fakat bence bu hala komik bir kargaşaya benziyor.


Muhteşem ekip geri dönüyor!

Sadece filmden küçük bir parça var elimizde ama olsun. The Hangover” (Felekten Bir Gece) filminin 2009’daki ilk başarısından sonra Warner Bros ‘The Hangover 2’nin dönüşünü Apple üzerinden duyurdu. Başroldeki tüm erkek karakterler yeni filmde de yer alacak; Zach Galifianakis, Bradley Cooper ve Ed Helms. The Hangover 2’de bir önceki filmde yer alan bazı aktör ve aktrislerin yanı sıra ikinci film için kadroya yeni dahil olan isimlerde var: Justin Bartha, Jamie Chung, Juliette Lewis, Ken Jeong ve Liam Neeson. Bu kısa fragman çok bir şey anlatmıyor, filmden sadece bir sahneyi gösteriyor ve bizlerin kanını kaynatmak için birkaç alıntı söz yer alıyor ama ben eminim ki insanlar çoktan bunun hakkında konuşmaya başlamışlardır. Dilerseniz haberin devamında fragmana bir göz atabilirsiniz.

 1 2 İleri