Yenilmezler 2 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Marvel'dan Yenilmezler: Ultron Çağı'ndan Rekor Açılış!
Geçtiğimiz Cuma vizyona giren Yenilmezler: Ultron Çağı, Türkiye’de tüm zamanların en iyi Disney, en iyi Marvel ve en iyi süper kahraman filmi açılışını yaparak bir ilke imza attı. Marvel Stüdyoları’nın tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip süper kahramanların yeni filmi, Türkiye’de ilk üç günde tam 470.312 kişi tarafından izlenerek, 5.959.874 TL hasılata ulaştı.

Yenilmezler: Ultron Çağı Filminin Türkçe Afişi Yayınlandı!
Marvel Stüdyoları, Avengers 2: Age of Ultron (Yenilmezler: Ultron Çağı)’nı, tüm zamanların en büyük Süper Kahraman filminin devamını sunar. Geçtiğimiz günlerde filmin afişi yayınlanmıştı. Gösterime girmesine çok birşey kalmamışken filmin Türkçe afişi de hazırlanıp, severlerine servis edildi. Haberimizin devamında yayınlanan afişe gözatabilirsiniz.

Avengers: Age of Ultron Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı!
Tony Stark eski bir barış koruma programını canlandırmaya çalışırken işler ters gider. Iron Man, Captain America, Thor ve Hulk’ın dahil olduğu Dünyanın Güçlü Kahramanları dünyanın dengesini yeniden kurabilmek için zorlu bir sınavdan geçerler. Düşmanları Ultron ortaya çıktığında Yenilmezler onu korkunç planları gerçekleştirmeden durdurmak için ellerinden geleni yapar. Ultron’ın ortaya çıkışıyla dünya çapında muazzam ve efsanevi bir maceraya atılırlar.

Merakla Beklenen Avengers: Age of Ultron Filminin Fragmanı Yayınlandı!
Tony Stark eski bir barış koruma programını canlandırmaya çalışırken işler ters gider. Iron Man, Captain America, Thor ve Hulk’ın dahil olduğu Dünyanın Güçlü Kahramanları dünyanın dengesini yeniden kurabilmek için zorlu bir sınavdan geçerler. Düşmanları Ultron ortaya çıktığında Yenilmezler onu korkunç planları gerçekleştirmeden durdurmak için ellerinden geleni yapar. Ultron’ın ortaya çıkışıyla dünya çapında muazzam ve efsanevi bir maceraya atılırlar.

Aaron Taylor-Johnson’ın The Avengers: Age of Ultron Filminde Oynayacağı Resmi olarak Onaylandı!
Geçtiğimiz ay Aaron Taylor-Johnson’ın Marvel’ın devam filmi olan The Avengers: Age of Ultron filminde Pietero Maximoff yani namı diğer Quicksilver karakterini oynamak üzere görüşmeleri sürdürdüğününün haberini vermiştik. Bugün ise görüşmelerin sona erdiğini ve oyuncu ile antlaşmaya varıldığının haberini aldık.

Aaron Taylor-Johhnson, The Avengers: Age of Ultron Filminde Quicksilver Karakterini Mi Canlandıracak?
Aylardır bu konu hakkında etrafta söylentiler geziyor ama sonunda söylentiler resmi bir hal alacakmış gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde Samuel L. Jackson bizzat kendisi Elizabeth Olsen’ın Scarlet Witch rolüyle The Avengers: Age of Ultron filminine katılacağını doğrulamıştı. Bunun üzerine Deadline bu haber hakkında küçük bir araştırma yaptı ve oyuncu ile antlaşmaya varılmak üzere olduğunu öğrendi. Şimdiyse gözler Scarlet Witch karakterinin erkek kardeşi olan Quicksilver karakterine yöneldi. Latino Review’in yayınladığı bir bilgiye göre Aaron Taylor-Johnson bu hızlı süper kahraman rolü için antlaşma yapmak üzereymiş. Bu karakter Mark Millar’ın Kick-Ass kahramanının ardından canlandıracağı büyük rollerden biri olacak.

James Spader, The Avengers: Age of Ultron'da Sağlam Rolü Kaptı!
James Spader, 2012’de rekor kıran The Avengers’tan sonra devam filmi olan The Avengers: Age of Ultron filminde kötü adam olarak dünyanın en iddialı süper kahramanlarıyla çarpışacak. Yazar/Yönetmen Joss Whedon tarafından büyük ekranlara yeniden dönmesi beklenen Emmy ödüllü aktör filmde Ultron’u canlandıracak. Film 1 Mayıs 2015’te vizyona giriyor.

Whedon Fallon, Scarlet Witch ve Quicksilver'ın The Avengers 2'ye Katılmaları Hakkında Konuştu
Çizgi roman severler için küçük bir haberimiz var. Geçtiğimiz haftalarda senarist ve yönetmen Joss Whedon yakında vizyona girecek Shakespeare filmi Much Ado About Nothing filminin tanıtımını yapmak için Jimmy Fallon ile Late Night programına katıldı ve konuşmasını The Avengers 2 hakkında konuşarak bitirdi. Henüz Marvel Stüdyoları bu süper kahraman devam filminde prodüksiyon öncesi dönemde olmalarına rağmen Whedon, Scarlet Witch ve Quicksilver’ın filme katılacak yeni karakterler olduğunu onayladı. Bu bir dedikodu değil onaylama. Aynı zamanda bu iki karakteri neden listeye eklemek istediğini de açıkladı.


James Gunn’ın Guardians of Galaxy’i yöneteceğinin teyidi gibi, bu güncelleme Phase Two of Marvel’in sinema dünyasında şaşırtıcı değil, fakat bir teyit almak güzel. Cosmic Book News (Movies.com kanalıyla) Marvel çizgi romanlarının yaratıcısı ve hak sahibi Jim Starlin’le Montreal Comic-Con’da konuştu ve Thanos karakterinin sadece Guardians of Galaxy’de değil, aynı zamanda The Avengers 2’de de yer almasının söz konusu olduğunu ortaya çıkardı.


The Avengers’in fragmanının sonunda geçen hafta yayınlanması ve beklentilerin artmaya devam etmesi ile bizim de dahil olduğumuz birçok hayran, Marvel’in The Avengers’ın haricinde planlarının ne olduğunu merak ediyor. Iron Man 3 ve Thor 2 şu anda onaylanmış durumda, fakat diğer gerçek planları ortaya çıkmamıştı ta ki Marvel’in başkanı Kevin Fiege, New York Comic Con panelinde bazı potansiyel fikir ve planları açığa çıkarmaya karar verene kadar.