X-Men Origins: Wolverine etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Will Yun Lee’nin X-Men Origins: Wolverine serisinin ikincisi The Wolverine’de The Silver Samurai’yi oynayacağını öğrendikten sonra olaylara yeni katılacak başka önemli bir kötü adam hakkında haberlerimiz var.

X-Men‘in ve X2: X-Men United‘ın başarısından sonra, eleştirmenlerin ve izleyicilerin heyecanının büyük payı var. Marvel hayranları yönetmen Bryan Singer‘ın Superman Returns filmini çekiyor olduğundan, O’nun yerine Brett Ratner‘ın filmin yönetmenliğini yapmasına boyun eğip hayalkırıklığına uğramıştı. Pekala, artık üzülmeye gerek yok, Singer, X-Men: First Class için anlaşmayı imzaladı bile.

FOX kanalının 1999′dan bu yana düzenlediği ve 13-19 yaş arası gençlerin oyları ile belirlenen “Teen Choice Awards‘ın (Gençlerin Seçimleri Ödülleri) 2009 senesi kazananları dün açıklandı. “Twilight” filmi ve oyuncularının ödülleri süpürdüğü gecede “X-Men Origins: Wolverine” filmi de “En İyi Macera Filmi” olarak seçildi. Sinema, televizyon ve müzik kategorilerinde verilen ödüllerin dışında senenin en çekici bay ve bayanı da belli oldu: Robert Pattinson ve Megan Fox.


Gavin Hood’un yönettiği ve Hugh Jackman, Ryan Reynolds, Liev Schreiber ile Dominic Monaghan’ın oynadığı X-Men Başlangıç: Wolverine (X-Men Origins: Wolverine), 01 Mayıs 2009’da Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Henüz çekim aşamasında olan yeni filmler 2009’a çok iddialı geliyor.

2008 yılı, sinema için parlak bir yıl oldu. 2009 yılında da yine çok iddialı filmler bekleniyor. Yeni filmlerin yanı sıra Hitchcock’un ‘Kuşlar’ filmi gibi kült olmuş filmlerin yeni versiyonları da bu yıl izleyiciylebuluşuyor. Henüz çekim aşamasında ya da gösterime girmesine çok az bir zaman kalan 2009’un en iddialı 10 filmi şöyle: