X-Men: First Class etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


FOX, şaşırtıcı derecede başlarılı olan X-Men: First Class 2’yi yönetmesi için Matthew Vaughn’u geri getirdi. Bryan Singer ve Simon Kinberg da senaryo bazlı X-Men: First Class 2’nin yapımcılığını yapmak için geri dönüyor. Hikayenin fikirleri ve yeni mutantlar ise hala gizli tutuluyor.


Matthew Vaughn’un yönettiği ve Jennifer Lawrence, James McAvoy, Michael Fassbender ile Rose Byrne’nin oynadığı X-Men: Birinci Sınıf (X-Men: First Class), 03 Haziran 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


İki kahraman Proffesor X ve Magneto’ nun gençliklerinde güçlerini keşfettikleri zamanı ve arkadaş olarak birlikte takıldıkları dönemi anlatan X-Men: First Class filmi için dört karakterin (Mystique, Havok, Beast ve Banshee) fragmanları yayınlandı.


X-Men: First Class için iki yeni karakter posteri geldi. İlk poster gösteriminde Magneto karakterini canlandıran Michael Fessbender, ikinci poster gösteriminde Professor Charles Xavier karakterini canlandıran James McAvoy yeralıyor. Bu fotoğraflara haberin devamında göz atabilirsiniz.


20th Century Fox, ‘X-Men: First Class (Birinci Sınıf)’ın resmi Facebook sayfasında hayranları için filmin ilk fragmanını yayınladı. 2 Haziranda sinemalarda olacak olan filmi Matthew Vaughn yönetirken James McAvoy, Michael Fassbender, Rose Byrne, January Jones, Kevin Bacon , Nicholas Hoult, Jennifer Lawrence, Caleb Landry Jones, Lucas Till, Edi Gathegi, Jason Flemyng, Oliver Platt, Morgan Lily, Zoe Kravitz ve Bill Bilner da oyuncu kadrosunda yer alıyorlar.


X-Men: First Class filminin çekimleri son surat devam ederken, takipçileri için bir kaç fotoğraf yayınlamayı unutmadılar. Aynı zamanda tanıtım amaçlı birde afiş yayınlandı. Haberin devamında bu fotoğraflara gözatabilirsiniz.


Az önce “Batman 3″ filminin çekimlerine Nisan 2011′de New Orleans’da başlanacağını yazan bir haber okurken çok ilginç bir bilgiye ulaştım. Haberde önümüzdeki senelerde gösterime girecek süper kahraman filmlerinin çekim tarihleri ile ilgili bilgiler yeralıyordu. Amerika gösterim tarihi 17 Şubat 2012 olarak duyurulan “Ghost Rider: Spirit of Vengeance” filmi için “Kasım ayında Romanya ve Türkiye’de çekimlerine başlanacak” yazıyordu!


January Jones, Buckinghamsire, İngiltere’de (8 Eylül) Çarşamba günü çekilmeye başlanan yeni film X-Men: First Class için olan kostümünün içinde beyaz ve seksi görünüyor.


Fox’un X-Men: First Class’ının oyuncu kadrosu büyümeye devam ediyor!

Son günlerde ilk iki Twilight filminde rol aldığı vampir karakteriyle ve aynı zamanda My Bloody Valentine filminden tanınan oyuncu Edi Gathegi’nin, Matthew Vaughn’nun yeni X-Men filminde Darwin isimli bir mutantı canlandıracağı Deadline tarafından açıklandı.


Filmin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Heat Vision’ın açıklamasına göre The Burning Plain’den hatırladığımız ve en son Winter’s Bone’da görülen, 19 yaşındaki aktrist Jennifer Lawrence, Matthew Vaughn’un X-Men: First Class’ında mutant Mystique’i canlandıracak.

 1 2 İleri