Woody Harrelson etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

True Detective (2013) Tanıtımı

Tarikat işi cinayetleri araştıran iki polis.

Biri yüzeysel olmakta sıkıntı görmeyen, başı aile işleriyle meşgul bir adam. Diğeri yalnız, derin ve gizemli. Felsefi konularla ilgili, ayrıca kimsenin görmediği, yıpratıcı vizyonlar görüyor.

The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak

Roman, sadece Birleşik Devletlerde 50 milyon kopyaya ulaşan 3 kitaplık serinin ikincisi.

Francis Lawrence’in yönettiği ve Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ile Elizabeth Banks’in oynadığı Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak (The Hunger Games: Catching Fire), 22 Kasım 2013’de vizyona çıkarılıyor.


Suzanne Collins’in çok satan romanından uyarlanan The Hunger Games filminden 6 yeni fotoğraf yayınlandı.


Oyunlar herkesi değiştirecek!

Lionsgate Apple aracılığıyla; başrolde, Jennifer Lawrence’in District 12’den geleneksel Açlık Oyunları’nda yarışacak olan kız Katniss’i canlandıracağı, Gary Rose’un Açlık Oyunları kitabından uyarladığı filmin ilk tam fragmanını yayınlamaya hazır. İlk fragman Ağustos’ta yayınlanmıştı ve vahşi dünyayla, Başkentteki bazı eğitimlere göz atarken fazla dövüş görememiştik.


Katniss Everdeen olarak Jennifer Lawrence, Peeta Mellark olarak Josh Hutcherson ve Gale Hawthorne olarak Liam Hemsworth gibi bazı bilinen yetenekleri içeren The Hunger Games (Açlık Oyunları)’ın birçok mıntıkasının oyuncuları oluşturulurken Suzanne Collins’in en çok satanlar arasındaki genç-yetişkin romanı birçok taze yüzü de öldürüyor. Birkaç ay önce filmin gelecek yıl Mart ayında vizyona gireceğini öğrenmiştik. VanityFair, Açlık Oyunları’nda birkaç mıntıkadan bazı başlıca yarışmacıların yer aldığı oldukça hoş bir fotoğraf yayınladı.


Birkaç çeşitli kaynak, merakla beklenen Gary Ross’un yönettiği Suzanne Collins’in Açlık Oyunları romanının film uyarlaması için sekiz karakter fotoğrafı yayınladı. Bu fotoğraflarla birlikte daha önce hiç görmediğimiz karakterlerin ilk görüntülerini de görmüş olacağız. Katniss Everdeen olarak Jennifer Lawrence, Peeta Mellark olarak Josh Hutcherson, Gale Hawthorne olarak Liam Hemsworth, Effie Trinket olarak Elizabeth Banks, Haymitch Abernathy olarak Woody Harrelson, Rue olarak Amanda Stenberg, Cinna olarak Lenny Kravitz ve Cato olarak Alexander Ludwing karakter posterlerinde yer alıyor.


The Hunger Games, daha önceden Seabiscuit ve Pleasentville’yi yöneten ve ayrıca Big, Mr. Baseball, Dave, Lassie, Pleasantville ve Seabiscuit yazan Oscar adayı film yapımcısı Gary Rose tarafından yönetildi. Suzanne Collins’in popüler kitap serisinden uyarlandı. Yayınlanan ilk fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Oranlar Lionsgate’in lehine olabilir. Şebeke, Suzanne Collins’in Panem’deki yıllık ölüm maçı The Hunger Games (Açlık Oyunları) hakkındaki serinin ikinci kitabının uyarlaması Catching Fire (Ateşi Yakalamak) devam filminin yayın tarihi 22 Kasım 2013 olarak belirlendiğini açıkladı. Birinci film The Hunger Games (Açlık Oyunları), şu anda Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Elizabeth Bank, Liam Hemsworth ve Woody Harrelson’u içeren kadro ile birlikte Gary Ross yönetiminde çekiliyor. Açlık Oyunları’nın yayın tarihi 23 Mart 2012 olarak belirlenmişti.


Entertainment Weekly, The Hunger Games için bütün bayan hayranların üzerinde baygınlık geçireceği iki öncü erkeği içeren yeni kapaklarını sundu. Soldaki Katniss’in 12. Mıntıkadan arkadaşı Gale Hawthorne olarak Chris Hemsworth (Thor)’in erkek kardeşi Liam Hemsworth, sağdaki 12. Mıntıka yarışmacısı Peeta Mellark olarak Josh Hutcherson. “ Bence insanlar Peeta ve Gale’in aslında gerçek hayatta en iyi arkadaş olduklarını gördükleri zaman zihinleri uçacak.” diye EW’ye konuştu Hutcherson.


Guy Moshe’ın yönetmenliğini üstlendiği Josh Hartnett, Demi Moore, Woody Harrelson ve Ron Perlman’ın başrollerini paylaştığı sıradışı aksiyon filmi Bunraku’nun fragmanı yayınlandı. Haberin devamında Bunraku filminin fragmanını izleyebilirsiniz.

 1 2 İleri