Wolverine etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

James Mangold ve Hugh Jackman Bir Başka Wolverine Filmi Hazırlıyorlar
Call of Duty: Ghosts oyununa çektiği reklam filminin ardından James Mangold X-Men serisinin spin-off’u olan The Wolverine filminin devamıyla kamera arkasına geri dönüyor. Deadline’ın paylaştığı habere göre yönetmen James Mangold, Hugh Jackman ile birlikte Wolverine karakterine yeni bir film çekmek için yeniden bir araya gelmiş. Fakat film henüz gelişme aşamasının başındaymış. Görünen o ki Mangold hikayeyi yazacak bir senarist bulma arayışı içinde ayrıca X-Men serisinden Lauren Shuler Donner şimdiden yapım ekibine dahil olmuş bulunuyor.

The Wolverine’in Yeni Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı
Ülkemizde, 26 Temmuz 2013’te vizyona girecek olan The Wolverine filminin yeni Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

The Wolverine Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı!
Başrollerinde Hugh Jackman ve Will Yun Lee’nin yer aldığı X-Men Başlangıç: Wolverine‘nin devam filmi olan The Wolverine filminin ikinci fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Wolverine Filminin Beklenen İlk Fragmanı Yayınlandı!
Başrollerinde Hugh Jackman ve Will Yun Lee’nin yer aldığı X-Men Başlangıç: Wolverine‘nin devam filmi olan The Wolverine filminin beklenen ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Will Yun Lee’nin X-Men Origins: Wolverine serisinin ikincisi The Wolverine’de The Silver Samurai’yi oynayacağını öğrendikten sonra olaylara yeni katılacak başka önemli bir kötü adam hakkında haberlerimiz var.


X-Men Başlangıç: Wolverine‘nin devam filmi hakkında geçtiğimiz günlerde Hugh Jackman ile yapılan röportajda çekilecek filmde kötü karakterin Silver Samurai olacağını açıkladı ve onayladı.


X-Men: First Class‘ın 3 Haziran’da gösterime gireceğinin belli olmasından sonra X-Men serisinin son filmi X-Men: The Last Stand (X3)’den sonra yeni bir devam filmi olmayacağı düşünülmüştü. Ancak serinin yapımcısı Lauren Schuler Donner bir dördüncü ve beşinci seri devam filmlerinin olabileceğini açıkladı. Dedi ki, “Teklifi Fox’a götürdük ve bayıldılar. Ve X4’ten sonra X5’e yönleneceğiz,”. Süper Mutant Kahraman takımı için tüm söylediği bu oldu ama Ryan Reynolds‘un yer aldığı Deadpool için de bazı açıklamalar yaptı.


Hugh Jackman‘ın Oynayacağı Wolverine 2’nin Yönetmeni David Slade Olabilir!

Casting Tidbits, henüz bildirdi. Hugh Jackman, Fox’un sert biçimli serisi Wolverine’e dönmek amacıyla Avon Men’den ayrıldı. Christopher McQuarrie’nin serinin ilki için senaryo yazdığını biliyoruz. Hâlâ bir yönetmen seçilmedi, fakat Vulture yönetmen koltuğunda kimin oturacağını yeni açıkladı. Anlaşılan seçenekler Robert Schwentke (The Time Traveler’s Wife, RED) ve David Slade (Twilight: Eclipse, Hard Candy) ile sınırlandırılmış. Fakat içerden bir kaynak en iyi seçimin Jackman’ın gelecek hafta ikisiyle görüşmesinden sonra gerçekleşeceğini iddia etti.


Gavin Hood’un yönettiği ve Hugh Jackman, Ryan Reynolds, Liev Schreiber ile Dominic Monaghan’ın oynadığı X-Men Başlangıç: Wolverine (X-Men Origins: Wolverine), 01 Mayıs 2009’da Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarıldı.


Brett Ratner’in yönettiği ve Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen ile Patrick Stewart’ın oynadığı X-Men: Son Direniş (X-Men: The Last Stand), 26 Mayıs 2006’da Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarıldı.