Wolverine 2 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Wolverine’in Yeni Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı
Ülkemizde, 26 Temmuz 2013’te vizyona girecek olan The Wolverine filminin yeni Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

The Wolverine Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı!
Başrollerinde Hugh Jackman ve Will Yun Lee’nin yer aldığı X-Men Başlangıç: Wolverine‘nin devam filmi olan The Wolverine filminin ikinci fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Wolverine Filminin Beklenen İlk Fragmanı Yayınlandı!
Başrollerinde Hugh Jackman ve Will Yun Lee’nin yer aldığı X-Men Başlangıç: Wolverine‘nin devam filmi olan The Wolverine filminin beklenen ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Will Yun Lee’nin X-Men Origins: Wolverine serisinin ikincisi The Wolverine’de The Silver Samurai’yi oynayacağını öğrendikten sonra olaylara yeni katılacak başka önemli bir kötü adam hakkında haberlerimiz var.


X-Men Başlangıç: Wolverine‘nin devam filmi hakkında geçtiğimiz günlerde Hugh Jackman ile yapılan röportajda çekilecek filmde kötü karakterin Silver Samurai olacağını açıkladı ve onayladı.


Az önce “Batman 3″ filminin çekimlerine Nisan 2011′de New Orleans’da başlanacağını yazan bir haber okurken çok ilginç bir bilgiye ulaştım. Haberde önümüzdeki senelerde gösterime girecek süper kahraman filmlerinin çekim tarihleri ile ilgili bilgiler yeralıyordu. Amerika gösterim tarihi 17 Şubat 2012 olarak duyurulan “Ghost Rider: Spirit of Vengeance” filmi için “Kasım ayında Romanya ve Türkiye’de çekimlerine başlanacak” yazıyordu!


Hugh Jackman‘ın Oynayacağı Wolverine 2’nin Yönetmeni David Slade Olabilir!

Casting Tidbits, henüz bildirdi. Hugh Jackman, Fox’un sert biçimli serisi Wolverine’e dönmek amacıyla Avon Men’den ayrıldı. Christopher McQuarrie’nin serinin ilki için senaryo yazdığını biliyoruz. Hâlâ bir yönetmen seçilmedi, fakat Vulture yönetmen koltuğunda kimin oturacağını yeni açıkladı. Anlaşılan seçenekler Robert Schwentke (The Time Traveler’s Wife, RED) ve David Slade (Twilight: Eclipse, Hard Candy) ile sınırlandırılmış. Fakat içerden bir kaynak en iyi seçimin Jackman’ın gelecek hafta ikisiyle görüşmesinden sonra gerçekleşeceğini iddia etti.