Witches of East End 1. Sezon etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Witches of East End 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 1. Sezon 10. Bölümü ile 15 Aralık 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Oh What A World!” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Witches of East End 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 1. Sezon 9. Bölümü ile 1 Aralık 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “A Parching Imbued” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Witches of East End 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 1. Sezon 8. Bölümü ile 24 Kasım 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Snake Eyes” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Witches of East End 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 1. Sezon 7. Bölümü ile 17 Kasım 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Unburied” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Witches of East End 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 1. Sezon 6. Bölümü ile 10 Kasım 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Potentia Noctis” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Witches of East End 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 1. Sezon 5. Bölümü ile 3 Kasım 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Electric Avenue” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Witches of East End 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 1. Sezon 3. Bölümü ile 20 Ekim 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Today I Am A Witch” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Witches of East End 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 1. Sezon 2. Bölümü ile 13 Ekim 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “R.I.P. Millicent Fenwick” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Witches of East End 1. Sezon 1. Bölüm Fragmanı
Witches of East End 1. Sezon 1. Bölümü ile 6 Ekim 2013, Pazar günü yayın hayatına merhaba diyecek. Yeni bölümün ismi “Pilot” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.