Vin Diesel etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

xXx-Return-of-Xander-Cage
Yönetmenliğini D.J. Caruso’nun üstlendiği senaryosunu John D. Brancato ve Michael Ferris’in yazdığı filmin başrolünde Vin Diesel yer alıyor.Casus gerilim türünü yeniden tanımlayan gişe rekortmeni film, üçüncü bölümünde ekstrem sporcuyken devlet ajanı olan Xander Cage’in (Vin Diesel) kendi kendini gönderdiği sürgünden dönüşünü, ölümcül alfa savaşçı Xiang ve ekibiyle Pandora’nın Kutusu olarak bilinen tehlikeli bir silahı ele geçirme yarışındaki çarpışmalarını konu alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 7, Türkiye'de En Çok İzlenen  Yabancı Film Oldu!
Büyük bir hayran kitlesine sahip fenomen film serisinin son halkası Hızlı ve Öfkeli 7, 4 Mayıs 2015 itibariyle 2.847.570 kişi sayısına ulaşarak 30.928.230 TL hasılat elde etti. Böylece Titanik’in 17 yıllık tahtını devirerek Türkiye’de tüm zamanların en çok izlenen yabancı film olma başarısını elde etti.

Hızlı ve Öfkeli 7, 2 Milyon'u Geçti!
Liderlik koltuğunu kimseye kaptırmayan Hızlı ve Öfkeli 7, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de rekor kırmaya devam ediyor. Türkiye’de tüm zamanların en iyi yabancı film açılışını gerçekleştiren Hızlı ve Öfkeli 7, zirveyi bu hafta da korumayı başardı. Serinin hayranlarını ve aksiyon severleri sinemaya dolduran film, sadece ikinci haftanın sonunda 2.000.000 izleyici barajını geçti.

Hızlı ve Öfkeli 7'den Tarihi Rekor!
Hızlı ve Öfkeli 7, Türkiye’de tüm zamanların en iyi açılış yapan yabancı filmi oldu. Büyük bir hayran kitlesine sahip serinin yeni filmi, ilk üç günde tam 783.692 kişi tarafından izlenerek, 9.026.965 TL’lik bir hasılata ulaştı.

Furious 7 (2015) - Hızlı ve Öfkeli 7
Hız üzerine kurulmuş, fenomen haline gelen film serisinin son halkası Hızlı ve Öfkeli 7’de Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson yeniden bir araya geliyor. Film, 3 Nisan 2015’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Hızlı ve Öfkeli 7 Filminin Beklenen İlk Fragmanı Yayınlandı!
Hız üzerine kurulmuş, fenomen haline gelen film serisinin son halkası Hızlı ve Öfkeli 7’de Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson yeniden bir araya geliyor. Hayranları tarafından merakla beklenen ve 3 Nisan 2015’te vizyona girecek olan filmin yayınlanan ilk fragmanını haberimizin devamında izleyebilirsiniz.

Guardians of the Galaxy (2014) - Galaksinin Koruyucuları
Iron Man, Thor, Kaptan Amerika ve Yenilmezler gibi hasılat rekorları kıran film serilerini sunan Marvel’dan yepyeni bir ekip geliyor: Galaksinin Koruyucuları….

James Gunn’in yönettiği ve Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Groot’un sesi Vin Diesel, Roket’ın sesi Bradley Cooper, Lee Pace, Michael Rooker, Karen Gillan, Djimon Hounsou, John C. Reilly, Commander Rael rolünde Glenn Close ve The Collector rolünde Benicio del Toro’nun oynadığı Guardians of the Galaxy (Galaksinin Koruyucuları) filmi, 1 Ağustos 2014’de  vizyona girecek.

Kurt Russell’ın Hızlı ve Öfkeli 7 Ekibine Dahil Olacağı Vin Diesel Tarafından Onaylandı!
Kurt Russell’in Hızlı ve Öfkeli 7 filminde oynayıp oynamayacağı konusunda uzun bir süredir belirsizlik hakimdi. Zira resmi olmayan bir tweette aktörle anlaşma sağlanmadığı söyleniyordu. Fakat neyse ki Vin Diesel tarafından yayınlanan, bir araba garajında Hızlı ve Öfkeli 6‘nın sonunda kaybettikleri arkadaşlarının cenaze töreni sahnesini gösteren, Paul Walker ve Kurt Russell’ın bulunduğu bir fotoğraf haberimize kaynak oldu.

24 Haziran 2013

Riddick (2013)
David Twohy’nin yönettiği ve Vin Diesel, Karl Urban, Katee Sackhoff, Nolan Gerard Funk, Dave Bautista, Noah Danby, Jordi Molla, Bokeem Woodbine ile Antoinette Kalaj’ın oynadığı Riddick, 6 Eylül 2013’de Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor.

Michelle Rodriguez, Fast & Furious 7 Filmine Katılacak Büyük İsmi Onayladı
Geçtiğimiz günlerde interneti Fast & Furious 6 filmiyle alakalı filmin sonuna doğru bir şeyler olacağı ve Fast & Furious 6 filminin jenerik sahnesiyle ilgili büyük bir dedikodu vurmuştu. Eğer filmi büyük bir çoşku ile takip ediyorsanız bir sonraki devam filmine katılacak olan büyük ismi duymaya muhtemelen hazırsınızdır. Gelecek yaz vizyona girmesi hedeflenen filmin yönetmen koltuğunda James Wan (Insidious, Saw) olacak. Bu çok büyük bir sürpriz olduğu için hikayeyi ertelemeye karar vermiştik. Ama şimdi aktör Michelle Rodriguez yeni yeteneğinin katılımını onayladı.

 1 2 İleri