Veda etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Yeni sezona büyük umutlarla giren dev bütçeli dizilerde yaşanan yaprak dökümü hızla sürüyor. Kanalların büyük umutlar bağlayarak lanse ettiği, yeni yayın dönemde gösterime giren ancak reyting ve haber yansımalarında beklediği hedefleri yakalayamadığı için yayından kaldırılan dizilerin sayısının en son Veda’nın ekrandan kaldırılması haberleriyle birlikte rekor sayıya ulaştığı tespit edildi.


Veda 8. bölümü ile 22 Kasım Perşembe günü Kanal D’de kaldığı yerden devam edecek. Veda 8. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Veda 7. bölümü ile 15 Kasım Perşembe günü Kanal D’de kaldığı yerden devam edecek. Veda 7. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Veda 6. bölümü ile 8 Kasım Perşembe günü Kanal D’de kaldığı yerden devam edecek. Veda 6. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Veda 5. bölümü ile 25 Ekim Perşembe günü Kanal D’de kaldığı yerden devam edecek. Veda 5. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Veda 4. bölümü ile 18 Ekim Perşembe günü Kanal D’de kaldığı yerden devam edecek. Veda 4. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Veda 3. bölümü ile 11 Ekim Perşembe günü Kanal D’de kaldığı yerden devam edecek. Veda 3. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Veda 2. bölümü ile 4 Ekim Perşembe günü Kanal D’de kaldığı yerden devam edecek. Veda 2. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Veda 1. bölümü ile 27 Eylül Perşembe günü Kanal D’de yayın hayatına başlayacak. Veda 1. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Eylül ayında başlayacak yeni yayın dönemi, eski dizilerle 18 yeni projeyi karşı karşıya getirecek. Kanallar reyting pastasındaki en büyük dilimin peşinde. Yeni sezonda dönem dizileri dikkat çekiyor. Dizi yıldızları Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Fahriye Evcen ve Bergüzar Korel de ekranlara geri dönüyor.

 1 2 İleri