Vampir Günlükleri etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Vampire Diaries 7. Sezon 4. Bölüm Fragmanı
The Vampire Diaries 7. Sezon 4. Bölümü ile 29 Ekim 2015, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “I Carry Your Heart With Me” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Vampire Diaries 7. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
The Vampire Diaries 7. Sezon 3. Bölümü ile 22 Ekim 2015, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Age Of Innocence” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Vampire Diaries 6. Sezon 22. Bölüm Fragmanı
The Vampire Diaries 7. Sezon 2. Bölümü ile 15 Ekim 2015, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Never Let Me Go” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Vampire Diaries, Katherine Pierce'den 17 Önemli Hayat Dersi
The Vampire Diaries‘in Katherine Pierce (Nina Dobrev)’ini düşündüğünüzde aklınıza alaylı ve bencil sözler gelebilir. Ancak, şirret dış görünüşünün altında, Katherine çeşitli güvenlik sorunları ile uğraştı, gizlenmeye çalıştı ama belli ettiğinden daha duygusal. (Onu Nania’nın ölüm döşeğindeki zamanında parçaladık, sanki daha önce olmamış gibi.)

The Vampire Diaries'in 7. Sezonuna Ait İlk Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı!

İşte “Day One of Twenty-Two Thousand, Give or Take” isimli bölümün ilk fragmanı yayınlandı. İzlemeye hazır mısınız?

The Vampire Diaries‘in 7. sezonu neredeyse başlamak üzere. Seri, 8 Ekim akşamı aklınızı başınızdan alacak bir bölümle ekranlara geri dönecek. Salvatore Kardeşlerin anneleriyle olan savaşları, Lily ve Mystic Falls’ı birbirine katan Hereticler ile bu sezon bu zamana kadar görmüş olduğunuz en kanlı sezon olacak.

The Vampire Diaries 7. Sezon'a Üç Yeni Oyuncu: Elizabeth Blackmore, Scarlett Byrne ve Teressa Liane
Elizabeth Blackmore, Scarlett Byrne ve Teressa Liane; 6. sezon finalinde hapis dünyadan kurtulan birkaç kafirler olarak The Vampire Diaries kadrosuna katıldılar.

The Vampire Diaries 6. Sezon 22. Bölüm Fragmanı
The Vampire Diaries 6. Sezon 22. Bölümü ile 14 Mayıs 2015, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “I’m Thinking Of You All The While” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Vampire Diaries 6. Sezon 21. Bölüm Fragmanı
The Vampire Diaries 6. Sezon 21. Bölümü ile 7 Mayıs 2015, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “I’ll Wed You in the Golden Summertime” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Vampire Diaries 6. Sezon 20. Bölüm Fragmanı
The Vampire Diaries 6. Sezon 20. Bölümü ile 30 Nisan 2015, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “I’d Leave My Happy Home For You” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Vampire Diaries 6. Sezon 19. Bölüm Fragmanı
The Vampire Diaries 6. Sezon 19. Bölümü ile 23 Nisan 2015, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Because” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 26 27 28 İleri