Uzay Yolu etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Zachary Quinto ve Leonard Nimoy Audi'nin Spock'a Karşı Spock Reklam Filminde Yarışında Yarışıyor
Daha önceden beyaz perdede Zachary Quinto ve Leonard Nimoy’u Star Trek’de Spock olarak görmüştük ama şimdi ikisi birden geri geldiler. Bu sefer araba şirketi Audi bu iki adamı eğlendirici bir rekabetin içine koydu. Satranç oyununu kaybettikten sonar Quinto, Nimoy’a bir tur golf oynamak için meydan okur. İkisi de hangisinin daha önce varacağını görmek için şahsi araçlarına binerler. Quinto pahalı Audi S7’sine (içi USS Enterprise gemisi gibi gözüküyor) binerken Nimoy The Ballad of Bilbo Baggins şarkısını söylerken Mercedes’iyle (ne kadar kalitesiz bir araç!) birlikte arkada kalır. Star Trek’ten yer yer alıntılar var.


Bu Aralık, The Hobbit: An Unexpected Journey’i görmek isteyen seyirciler sinemada bir sürprizle karşılaşacak ve  J.J. Abrams’ın yönettiği Star Trek Into Darkness filminden bazı görüntüleri izleme şansını yakalayacak.


Uzay Yolu: Orijinal Seri için muhteşem bir doodle hazırlayan Google, yeni logoyu Uzay Yolu’nun 1. Bölümünün yayınlanmasının 46. yıldönümü şerefine ziyaretçilerine sundu.


J.J. Abrams’in yeni serisi olan Star Trek hakkında çok fazla bilgi edinememiş olsakta, film setinden yayılan dedikodulara göre yeni filmin Star Trek 2 olarak adlandırılmamasına karar verilmiş. Orijinal uyarlama olan altıncı seri Star Trek: Nesillerden sonra birçok klasik numarasal seri tarzından uzaklaştı. Ayrıca yeni filmin de bu 1, 2 ve 3 gibi numaralardan sakınacakları duyuruldu.

Vizyona girmesini merakla beklediğim Star Trek (Uzay Yolu) filminin afişleri yayınlandı. Filmin 8 Mayıs 2009′da Türkiye’de vizyona girmesi bekleniyor.


Televizyonun efsane bilimkurgu dizisi “Uzay Yolu”nun yeni sinema filminde unutulmaz kahramanlarımızın gençlik yıllarına geri döneceğiz.

Henüz çekim aşamasında olan yeni filmler 2009’a çok iddialı geliyor.

2008 yılı, sinema için parlak bir yıl oldu. 2009 yılında da yine çok iddialı filmler bekleniyor. Yeni filmlerin yanı sıra Hitchcock’un ‘Kuşlar’ filmi gibi kült olmuş filmlerin yeni versiyonları da bu yıl izleyiciylebuluşuyor. Henüz çekim aşamasında ya da gösterime girmesine çok az bir zaman kalan 2009’un en iddialı 10 filmi şöyle: