Toygar Işıklı etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Kurt Seyit ve Şura Dizisinin Beklenen Fragmanı Yayınlandı!
Kurt Seyit ve Şura’nın; saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak. Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı Kurt Seyit ve Şura, 4 Mart 2014 Salı günü 20.00’da Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Diziyle ilgili 5. tanıtım fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kurt Seyit ve Şura Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu
Uzun zamandır merakla beklenen Kurt Seyit ve Şura‘nın yayın tarihi belli oldu. Kurt Seyit ve Şura dizisi 4 Mart 2014, Salı akşamı 20.00’de ilk bölümüyle Star TV’de başlayacak.

Kurt Seyit ve Şura Dizisinin Beklenen Fragmanı Yayınlandı!
Kurt Seyit ve Şura’nın; saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak. Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı Kurt Seyit ve Şura, 4 Mart 2014 Salı günü 20.00’da Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Kurt Seyit ve Şura Dizisinin 3. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!
Kurt Seyit ve Şura’nın; saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak. Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı Kurt Seyit ve Şura, Mart’ta Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Diziye ait üçüncü tanıtım fragmanı yayınlandı. Haberin devamında izleyebilirsiniz.

KKurt Seyit ve Şura Dizisinin 2. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!
Ay Yapım’ın yapımcılığında gerçekleşen, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı Kurt Seyit ve Şura‘nın Yılbaşında yayınlanan ilk tanıtımıyla nefes kesmişti. Mart aynda merakla beklenen Kurt Seyit ve Şura Dizisinin üstünden çok geçmeden 1 dakika uzunluğundaki 2. fragmanı yayınlandı! Star TV ekranlarında yeni yılın ilk dakikalarında birinci fragman yayınlanan ve 1 Ocak’ta olmak üzere dört kez yayınlanan tanıtım, reyting ölçümlerine göre yaklaşık 8.883.000 tekil izleyiciye ulaştı.

Kurt Seyit ve Şura Dizisi Yakında Star'da!
Tutkulu ve masalsı bir aşk hikayesinin anlatıldığı Kurt Seyit ve Şura‘nın vals sahneleri için Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah uzun bir hazırlık sürecinden geçti, vals dersleri aldı. İlk kez bir dönem dizisinde izleyici ile buluşacak Kıvanç Tatlıtuğ ve iki yıldır ekranlardan uzak kalan Farah Zeynep Abdullah’ın hafızalardan silinmeyecek romantik dansı hayranlarından tam not aldı.

Kuzey Güney 70. Bölüm Hayat Gibi Şarkısı
Kuzey Güney 70. Bölümde; Cemre, kuzeyin neden gittiğini halen çözemez ve geri dönmek ister. Kuzey buna engel olur ve cemreyi neden bırakıp, gittiğini açıklar.

Toygar Işıklı'dan Dizi Film Gibi Video Klip: Ben Kötü Biri Değilim
Toygar Işıklı, Türkiye’de dizi film müziği denildiğinde akla ilk gelen, aranılan isimlerden biri olmayı başardı. Bir çok başarılı projede imzası olan sanatçı, Poll Production etiketi ile piyasaya çıkarttığı, Hayat Gibi adlı albümü ile sevenlerine yeniden merhaba dedi.


Dizinin kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Yavuz Bingöl, Gülcan Arslan, Rıza Kocaoğlu, Çetin Tekindor ve Muhteşem Yüzyıl‘da Prenses Isabella rolüyle oynuyan Melike İpek Yalova yer alıyor.


Kuzey Güney 38. Bölüm’ünde çalan ve Toygar Işıklı’nın yakında yayınlanacak “Hayat Gibi” albümünde yer alan YAZGIM!

 1 2 İleri