Tom Welling etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Smallville‘in finali gizeme bürünmüş –Bu resmi bölüm açıklaması mümkün olduğunca az bilgi içerir- ve sürpriz konuk yıldızlar örtünün altında duruyor. Bildiklerimizden emin olduğumuz bir şey var o da: Chloe Sullivan (Allison Mack), Clark Kent ve Lois Lane’in düğününü yapacak ve nedime olmasının yanı sıra Lois’in nedime elbiselerinin o kadar da kötü olmadığını göreceğiz.


13 Mayıs’da Smallville’in final bölümünde Clark Kent’ in değişeceğine dair söz verildi ve dönüşümü sadece Superman olarak değil. Fotoğrafta görüldüğü gibi Clark (Tom Welling) ve Lois Lane (Erica Durance), kilise başındalar fakat uzun bir yol var. “ O koridorda çok fazla uzun bir yürüyüş olacak. Düğünlerinde biraz güzel, biraz kalp burkan ve biraz sürpriz dakikalar olacak.” Diyor yapımcı Kelly Souders.


“Her adamın bir karanlık tarafı olduğunu söylerler… Ben o her adam gibi değilim. Ben Lex Luthor’um.”

Veee tüyleri ürperten deri! The CW kanalının, Clark Kent’in baş düşmanı Lex Luthor’u canlandıran Michael Rosenbaum ile birlikte 10 yıl boyunca yayınlanan, Smallville dizisi sona eriyor ve bu büyük güç gösterisini simgeleyen videoya sahibiz.


Smallville‘nin final sezonuyla ilgili ilgi çekici haberler gelmeye devam ediyor. 8 Ekim’de ekrana gelecek bölümde V‘de oynayan, Laura Vandervoort, yani Clark’ın kuzeni Kara dönecek.


Bu bir kuş, bu bir uçak, bu süper kız!

Kaynakların özel olarak bildirdiğine göre V’nin oyuncusu Laura Vandervoort Smallville’in 10. ve final sezonunda Clark’ın Kriptonlu kuzeni Kara olarak dönmek üzere anlaşmış.


Smallville‘in 9. Sezonun kötü bittiğini izleyenler bilir. Hatta “10. Sezonda n’olacak?” soruları aklımızda oluşmadı değil. Elbette, Clark yaşayacak ama araya giren üç aylık ara, gerçekten insanı germiyor değil. 10. Sezon ile ilgili neler olacağı hakkında ufak bir kaç bilgi aldık/bulduk. Tüm bunlar haberin devamında…


Geçtiğimiz günlerde Smallville 9. Sezonunu tamamlayan dizi sezon finali ile seyircilerin aklında birçok soru işareti bıraktı. Final bölümünün ilk dakikalarında dizi başladığı andan itibaren adı bile geçmeyen kahramanımız Superman’in kendisini gördük. Yazının devamını haberimize tıklayarak bakabilirsiniz.

9. Sezonun son bölümünün başında Clark kısa bir rüya görüyor. (Dikkat Spoiler içermektedir.)


Tom Welling, Smallville serisinin finalini konuştu, Lex ve Lana’nın dönüşünü anlattı.

Dün smallville’in gelecek sezonda biteceği haberi hayranlarını üzdü. Fakat CW basını şunu fark etti ki gelecek son sezon Tom Welling’i ellerinde tutmak için yeterli değil bu yüzden 2011 Clark Kent’in yolculuğunun sonu olabilir.


Sezon finali: Clark, Zod’a karşı!

Smallville 9. Sezon 22. Bölümü ile 14 Mayıs, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Salvation” olarak açıklandı. Yeni bölüm ile alakalı bilgiler içeren yüksek spoilerli yazımızı okuyabilirsiniz.

UYARI : Bu paragraf Smallville’nin sezon finalinden bahsediyor.


Smallville, yıllardır bildiğimiz herkesin aşina olduğu büyük kahramanımız Süperman’in gençlik yıllarını anlatan bir dizi.

 1 2 İleri