Tom Hardy etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Suicide Squad Filminin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!
Salı günü Warner Bros. tarafından yapılan basın açıklamasında David Ayer’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstleneceği filmin oyuncu kadrosunda Will Smith, Tom Hardy, Margot Robbie ve Jared Leto‘nun yer alacağı resmi olarak duyuruldu.

Marvel, Doctor Strange'ini Buldu!
Marvel sonunda Doctor Strange‘ini buldu! Aldığımız duyumlara göre stüdyo bu karakter için tercihini Benedict Cumberbatch‘ten yana kullandı ve çok yakın bir zamanda oyuncu ile görüşmelere başlayacak. Tom Hardy ve Jared Leto da karakter için düşünülen diğer isimlerdi.


Yönetmen John Hillcoat’un bu Büyük Buhran döneminde geçen suç filminde, üç isyankar içki kaçakçısı kardeş ele geçmesi zor Amerikan Rüyasına ulaşabileceklerini fark eder… Güçlü şehir gangsterleri kardeşlerin çabalarının ödüllerini toplarken, onlar hayallerini gerçekleştirmek için mücadele eder. İçki yasağının en hassas döneminde, taşralı bir genç olan Jack Bondurant “1 Numaralı Halk Düşmanı” olma hayaliyle, gangster yaşam tarzının sunduğu olanaklardan yararlanır.


Christopher Nolan’ın yönettiği ve Christian Bale, Anne Hathaway, Tom Hardy ile Marion Cotillard’ın oynadığı Kara Şövalye Yükseliyor (The Dark Knight Rises), önümüzdeki aylarda Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Cuma günü ülkemizde gösterime girecek olan The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor) filminin gala etkinliğini iptal edildi. Vestel, Türkiye’de özel ön gösterimini düzenleyeceği The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor) filminin gala etkinliğini iptal etti.


Ateş gitgide yükseliyor!

Warner Bros’un yapımcılığını üstlendiği Chris Nolan‘ın yönetmenliğini yaptığı The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor), Christian Bale‘in yeniden Batman olarak karşımıza çıktığı son Batman filminde Tom Hardy maskeli bir cani olan Kötü adam Bane karakterini canlandırıyor ve üçüncü ve son resmi fragmanı artık izleyebiliyoruz. Anne Hathaway, Kedi kadın olarak filmde yer alıyor, ayrıca Joseph Gordon-Levitt & Marion Cotillard, ve Gary Oldman & Michael Caine diğer oyuncular arasında. Kesinlikle muhteşem bir film olacağa benziyor.


Başrollerinde Oscarlı aktris Reese Witherspoon, Chris Pine ve Tom Hardy’nin yer aldığı aksiyon yüklü film “This Means War / İyi Olan Kazansın” 2 Mart 2012’de seyirciyle buluşacak. İkisi de birbirinden yakışıklı ve yetenekli CIA ajanının aynı kız için birbirlerine düşmeleri ve arkadaşlıklarının sarsılmasıyla başlayan macera, izleyenleri aksiyon, macera ve komedinin içine sürüklüyor.


Tomas Alfredson’un yönettiği ve Gary Oldman, Tom Hardy, Colin Firth ile John Hurt’un oynadığı Tinker Tailor Soldier Spy: Köstebek (Tinker Tailor Soldier Spy), 10 Şubat 2012’de Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor.


Ateş yükseliyor!

“Fırtına yaklaşıyor Bay Wayne. Siz ve arkadaşlarınız daha etkili bir saldırı planlamalısınız.” Sonunda ikinci fragmanı izleyebiliyoruz. Warner Bros’un yapımcılığını üstlendiği Chris Nolan‘ın yönetmenliğini yaptığı The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor), Christian Bale‘in yeniden Batman olarak karşımıza çıktığı son Batman filminde Tom Hardy maskeli bir cani olan Kötü adam Bane karakterini canlandırıyor ve ikinci resmi fragmanı artık izleyebiliyoruz. Fragman bu hafta sonu HD kalitesiyle, Apple sayesinde sinemalarda yayınlanmaya başladı. Anne Hathaway, Kedi kadın olarak filmde yer alıyor, ayrıca Joseph Gordon-Levitt & Marion Cotillard, ve Gary Oldman & Michael Caine diğer oyuncular arasında. Kesinlikle muhteşem bir film olacağa benziyor.


Efsane sona eriyor.

The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor) filmi için resmi web sitesinde film afişi yayınlandı. Bu poster, Chris Nolan’ın Batman serisinin destansı son filmine ait. Posterin arka planında Bane yer alıyor ve yerde bir kırık Batman maskesi var. Ayrıca “The Legend Ends” sloganı da yerini almış.

 1 2 3 İleri