Tiglon Film etiketindeki yazılar gösterilmektedir.
15 Aralık 2011


Alexander Payne’in yönettiği ve George Clooney, Shailene Woodley, Amara Miller ile Nick Krause’un oynadığı The Descendants, 24 Şubat 2012’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


JERRY MAGUIRE & ALMOST FAMOUS’ın yönetmeninden gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır.

Başrollerinde 4 kez Altın Küre adayı olan seksi oyuncu Scarlett Johansson; Oscar ödüllü aktör Matt Damon; yakın zamanda “Somewhere / Başka Bir Yerde”deki başarılı performansıyla da dikkatleri çeken genç oyuncu Elle Fanning ve Oscar adayı oyuncu Thomas Haden Church’ın yer aldığı “Düşler Bahçesi / We Bought a Zoo” 20 Ocak 2012’de vizyona girecek.


Pedro Almodovar’ın yönettiği ve Antonio Banderas, Elena Anaya, Marisa Paredesjan ile Cornet Roberto Alamo’nun oynadığı İçinde Yaşadığım Deri (The Skin I Live In), 30 Aralık 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Terrence Malick’in yönettiği ve Brad Pitt, Sean Penn, Jessica Chastain ile Hunter McCracken’in oynadığı Hayat Ağacı (The Tree Of Life), 25 Kasım 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Dondurmam Gaymak’ın yönetmeni Yüksel Aksu‘nun ikinci sinema filmi Entelköy Efeköy’e Karşı 2 Aralık‘ta vizyonda olacak.


Mark Waters’ın yönettiği ve Jim Carrey, Carla Gugino, Angela Lansbury ile Ophelia Lovibond’un oynadığı Babamın Penguenleri (Mr. Popper’s Penguins), 26 Ağustos 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Rupert Wyatt’ın yönettiği ve James Franco, Tom Felton, Freida Pinto ile Andy Serkis’in oynadığı Maymunlar Cehennemi: Başlangıç (Rise of the Planet of the Apes), 05 Ağustos 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

30 Haziran 2011


Robert Redford’un yönettiği ve James McAvoy, Robin Wright, Justin Long ile Evan Rachel Wood’nin oynadığı The Conspirator, 02 Eylül 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Elbert Van Strien’in yönettiği ve Barry Atsma, Hadewych Minis ile Isabelle Stokkel’in oynadığı Dehşetin Gözleri (Zwart Water – Two Eyes Staring), 01 Temmuz 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Kalinos Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


James Wan’ın yönettiği ve Patrick Wilson, Rose Byrne, Ty Simpkins ile Lin Shaye’nin oynadığı Ruhlar Bölgesi (Insidious), 24 Haziran 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Mars Entertainment Group tarafından vizyona çıkarılıyor.

 1 2 3 İleri