The Vampire Diaries Sezon 1 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Vampire Diaries 1. sezon finalde, Anna, John tarafından kazıklanmış, John ise Katherine tarafından bıçaklanmış olarak bıraktık. Caroline ise geçirdiği iç kanamayla ameliyattaydı.

The Vampire Diaries 1. Sezon 22. Bölümü ile 13 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Founder’s Day” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan 2 adet sneak peek’i haberin devamında izleyebilir aynı zamanda bölümün özetini okuyabilirsiniz.


The Vampire Diaries 1. Sezon 22. Bölümü ile 13 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Founder’s Day” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Vampire Diaries 1. Sezon 21. Bölümü ile 6 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Isobel” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Vampire Diaries 1. Sezon 22. Bölümü ile 13 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Founder’s Day” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğrafları haberin devamında bakabilirsiniz.


The Vampire Diaries 1. Sezon 20. Bölümü ile 29 Nisan, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Blood Brothers” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Vampire Diaries 1. Sezon 19. Bölümü ile 22 Nisan, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Miss Mystic Falls” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanın türkçe altyazılısını haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Vampire Diaries 1. Sezon 19. Bölümü ile 22 Nisan, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Miss Mystic Falls” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Vampire Diaries 1. Sezon 18. Bölümü ile 15 Nisan, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Under Control” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan 2 adet sneak peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Vampire Diaries 1. Sezon 18. Bölümü ile 15 Nisan, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Under Control” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 7 8 İleri