The Originals Sezon 2 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Originals 2. Sezon 17. Bölüm Fragmanı
The Originals 2. Sezon 17. Bölümü ile 6 Nisan 2015, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Exquisite Corpse” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Originals 2. Sezon 16. Bölüm Fragmanı
The Originals 2. Sezon 16. Bölümü ile 16 Mart 2015, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Save My Soul ” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Originals 2. Sezon 14. Bölüm Fragmanı
The Originals 2. Sezon 14. Bölümü ile 16 Şubat 2015, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “I Love You, Goodbye” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Originals 2. Sezon 13. Bölüm Fragmanı
The Originals 2. Sezon 13. Bölümü ile 9 Şubat 2015, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Devil is Damned” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Originals 2. Sezon 12. Bölüm Fragmanı
The Originals 2. Sezon 12. Bölümü ile 2 Şubat 2015, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Sanctuary” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Originals 2. Sezon 11. Bölüm Fragmanı
The Originals 2. Sezon 11. Bölümü ile 26 Ocak 2015, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Brotherhood of the Damned” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Originals'dan Sezon Arası Finalinde Şok Eden Son!
UYARI: Sıradaki haberimiz The Originals dizisinin sezon arası finaliyle ilgili çok önemli bir ipucu içermektedir. Henüz bölümü izlemediyseniz bu haberi okumak istemeyebilirsiniz.

Bayanlar ve baylar New Orleans’da yeni bir Rebekah göreceğiz!

Yeni Rebekah’a Maisie Richardson-Sellers tarafından canlandırılacak. Peki Esther kızını nasıl birinin bedenine hapsetti?

The Originals 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
The Originals 2. Sezon 10. Bölümü ile 19 Ocak 2015, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Gonna Set Your Flag on Fire” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Originals 2. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
The Originals 2. Sezon 9. Bölümü ile 8 Aralık 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Map of Moments” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Originals 2. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
The Originals 2. Sezon 8. Bölümü ile 24 Kasım 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Brothers That Care Forgot” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 İleri