The Lying Game etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


The Lying Game 2. Sezon 9. Bölümü ile 5 Mart 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Grave Truth” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Lying Game 2. Sezon 8. Bölümü ile 26 Şubat 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Bride and Go Seek” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Lying Game 2. Sezon 7. Bölümü ile 19 Şubat 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Regrets Only” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Lying Game 2. Sezon 6. Bölümü ile 12 Şubat 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Catch Her in the Lie” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Lying Game 2. Sezon 5. Bölümü ile 5 Şubat 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Much Ado About Everything” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Lying Game 2. Sezon 4. Bölümü ile 29 Ocak 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “A Kiss Before Lying” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Lying Game 2. Sezon 3. Bölümü ile 22 Ocak 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Advantage Sutton” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Lying Game 2. Sezon 2. Bölümü ile 15 Ocak 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Cheat, Play, Love” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Lying Game 2. Sezon 1. Bölümü ile 8 Ocak 2013, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Revengers” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


ABC Family’nin özgün drama dizisi The Lying Game bugün açıkladı. İkinci sezon için çekimler bu yazdan itibaren başlıyor.

 1 2 3 İleri