The Hunger Games etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Hunger Games: Mockingjay: Part 1’in İlk Fragmanı Yayınlandı!

“Geliyorlar Katniss. Herkesi öldürecekler! Sabaha kadar ölmüş olursun!”

The Hunger Games: Mockingjay: Part 1‘in biletleri çok yakın bir zamanda satışa çıkacak. Filmin vizyona girmesine bu kadar az bir vakit kalmışken stüdyo final filmlerinin birinci kısmının yeni bir fragmanını yayınladı. Yeni fragman daha önceki görmüş olduklarımızdan daha fazlasını içermiyor aslında ama bu fragmanda Katniss ile rehin tutulan Peeta arasındaki konuşmaya ve Başkan Snow’un nazik mesajına da yer verilmiş.

The Hunger Games: Mockingjay: Part 1’in İlk Fragmanı Yayınlandı!

“Bizimle savaşmak için mi geldin?”

İşte sonun başlangıcı. The Hunger Games: Mockingjay: Part 1’in fragmanı sonunda yayınlandı ve muhteşem görünüyor. Geçen sene Catching Fire filmiyle seri oldukça büyük ilgi görmüştü. Bu ilginin final bölümünün ilk kısmında da devam edeceğini düşünüyoruz. Bütün Panemlileri Başkan Snow’a karşı birleştirmeye ve Peeta’yı Capitol’den kurtarmaya çalışan Jennifer Lawrence her zamankinden daha sıkıntılı görünüyor. Philip Seymour Hoffman’ı görmek acı-tatlı bir his veriyor ama oldukça iyi bir performans çıkaracağından eminiz.

Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak Filminden Dünya Çapında Rekor Sinema Reklamı Satışı

Roman, sadece Birleşik Devletlerde 50 milyon kopyaya ulaşan 3 kitaplık serinin ikincisi.

Tüm dünyada gişe rekorları kıran Açlık Oyunları filminin devamı olan Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak (The Hunger Games: Catching Fire) Vodafone FreeZone sponsorluğunda 22 Kasım’da seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor!

The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak

Roman, sadece Birleşik Devletlerde 50 milyon kopyaya ulaşan 3 kitaplık serinin ikincisi.

Francis Lawrence’in yönettiği ve Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ile Elizabeth Banks’in oynadığı Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak (The Hunger Games: Catching Fire), 22 Kasım 2013’de vizyona çıkarılıyor.

Açlık Oyunları’nın Oyuncusu Ian Nelson, Teen Wolf’a Katılıyor!
Teen Wolf, yaklaşan 3. sezonuyla oldukça beklentileri yükseltti ve yükseltmeye de devam ediyor. 3 Haziran’da 3. Sezona başlayacak olan dizi Beacon Hills’in kahramanlarının geçmişine inecek. İlk olarak ise Derek Hale’in geçmişini görme şansı yakalayacağız.


Yılın bu zamanı Twitter ve Google gibi siteler yıl içinde en çok konuşulanlarını, tartışılanları açıklıyor. Şimdi Facebook’ta aynısını yapıyor. Çarşamba günü Facebook, Amerika, İngiltere, Avustralya, Fransa gibi 11 ülkenin ağlarını baz alarak yılın en çok konuşulanlarını açıkladı.


Teen Choice Awards geçtiğimiz gece Los Angeles’ta Fox aracılığıyla naklen yayınlanarak sahiplerini buldu. Törene The Vampire Diaries oyuncuları damgasını vurdu. Gecenin sunuculuğunu Demi Lovato ve Kevin McHale yaptı. Justin Bieber, Demi Lovato, Carly Rae Jepsen olmak üzere birçok sanatçı gecede performans sergiledi. Aşağıda Teean Choice Awards kazananlarının listesini bulabilirsiniz.


2012 MTV Film Ödülleri dün gece California Universal City’de Gibson Amphitheatre’da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Ödül törenine, 8 dalda aday gösterilen “Açlık Oyunları“, 4 ödül kazanarak damgasını vurdu.


Suzanne Collins’in tüm dünyada en çok satan kitaplar listesinde ilk sırada yer alan serisinden uyarlanan ve merakla beklenen “Açlık Oyunları / Hunger Games” dünya ile aynı anda, 23 Mart‘ta sinemalarda!


Beklenen film Açlık Oyunları’ndan (The Hunger Games) yeni bir klip yayınlandı. Klipte filmin baş karakterlerinden Peeta Mellark, Sezar Flickerman ile görüşme yapıyor. Peeta’nın duygularından bahsettiği klibi haberin devamında bulabilirsiniz.

 1 2 3 İleri