The Hunger Games Fragmanı etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Suzanne Collins’in tüm dünyada en çok satan kitaplar listesinde ilk sırada yer alan serisinden uyarlanan ve merakla beklenen “Açlık Oyunları / Hunger Games” dünya ile aynı anda, 23 Mart‘ta sinemalarda!


Beklenen film Açlık Oyunları’ndan (The Hunger Games) yeni bir klip yayınlandı. Klipte filmin baş karakterlerinden Peeta Mellark, Sezar Flickerman ile görüşme yapıyor. Peeta’nın duygularından bahsettiği klibi haberin devamında bulabilirsiniz.


Özellikle genç sinemaseverler tarafından büyük bir merakla beklenen Suzanne Collins’in kitabından uyarlanan Açlık Oyunları’ndan (The Hunger Games) yeni bir klip yayınlandı. Haberin devamında yayınlanan bu klibi izleyebilirsiniz.


Oyunlar herkesi değiştirecek!

Lionsgate Apple aracılığıyla; başrolde, Jennifer Lawrence’in District 12’den geleneksel Açlık Oyunları’nda yarışacak olan kız Katniss’i canlandıracağı, Gary Rose’un Açlık Oyunları kitabından uyarladığı filmin ilk tam fragmanını yayınlamaya hazır. İlk fragman Ağustos’ta yayınlanmıştı ve vahşi dünyayla, Başkentteki bazı eğitimlere göz atarken fazla dövüş görememiştik.


The Hunger Games, daha önceden Seabiscuit ve Pleasentville’yi yöneten ve ayrıca Big, Mr. Baseball, Dave, Lassie, Pleasantville ve Seabiscuit yazan Oscar adayı film yapımcısı Gary Rose tarafından yönetildi. Suzanne Collins’in popüler kitap serisinden uyarlandı. Yayınlanan ilk fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.