The Hobbit etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Hobbit Üçlemesinin Son Filmi Hobbit: Beş Ordunun Savaşı, Türkiye’de Vizyona Rekorla Başladı
Tüm Dünya’da ve Türkiye’de 17 Aralık, Çarşamba Günü Vizyona Giren Hobbit: Beş Ordunun Savaşı (The Hobbit: The Battle Of The Five Armies), İlk Gün 109 Bin Kişi Tarafından İzlenerek, Tüm Zamanların En İyi Hafta İçi Yabancı Film Açılış Rekoruna Ulaştı.

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı’nın Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı!
Ülkemizde 17 Aralık 2014 tarihinde vizyona girecek olan Hobbit: Beş Ordunun Savaşı (The Hobbit: The Battle Of The Five Armies) filminin Türkçe altyazılı fragmanını yayınlandı.

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları, Gişe Açılışını 31 Milyon Dolar İle Yaptı
Warner Bros.’un The Hobbit: The Desolation of Smaug (Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları) filmi Cuma günü Amerika’da gişe açılışını 31.1 milyon dolar ile yaptı. Başlangıç için rakamlar gayet iyi fakat bu rakam bir önceki filmin açılış hasılatının %16 gerisinde.

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (2013)

Oscar® ödüllü sinemacı Peter Jackson, J. R. R. Tolkien’ın sevilen başyapıtı The Hobbit’ten uyarlanan üçlemenin ikinci filmi olan Hobbit: Samug’un Çorak Toprakları’yla karşımızda.

Peter Jackson’ın yönettiği ve Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage ile Benedict Cumberbatch’ın oynadığı Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (The Hobbit: The Desolation of Smaug), 13 Aralık 2013’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

The Hobbit: The Desolation Of Smaug’ın Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı!
“Senin yolculuğun nerede sona eriyor?”

Ülkemizde 13 Aralık 2013’te vizyona girmesi plânlanan  The Hobbit: The Desolation of Smaug filminin yeni Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Peter Jackson’ın yönettiği ve Benedict Cumberbatch, Luke Evans, Martin Freeman ile Cate Blanchett’in oynadığı film sinemalarda Warner Bros. tarafından gösterime çıkarılacak. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Hobbit: The Desolation of Smaug Filminin Beklenen Fragmanı Yayınlandı!
“Senin yolculuğun nerede sona eriyor?”

Warner Bros Peter Jackson’ın yönetmenliğini yaptığı The Hobbit: The Desolation of Smaug filminin ilk fragmanını yayınladı. Dolu dolu iki dakikalık fragman tüm yeni karakterleri ve The Hobbit: An Unexpected Journey filminden bildiğimiz eski karakterleri gösteriyor. Martin Freeman’ı Bilbo rolünde, Richard Armitage’i Thorin rolünde ve Ian McKellen’ı ise Gandalf rolünde görüyoruz. Bunların yanı sıra Lee Pace’i Thranduil, Orlando Bloom’u Legolas, Evangeline Lilly’ı Tauriel ve Luke Evans’ı Bard rollerinde görüyoruz. Ve hatta fragmanda Smaug’u bile görüyoruz. İlk filmden bu yana büyük bir yol kat edilmiş gibi gözüküyor. Daha eğlenceli ve daha maceralı olacak.

The Hobbit: The Desolation of Smaug Filminin İlk Fragmanı Gelecek Hafta Yayınlacak!
Üçlemenin ikinci filmi olan Peter Jackson’ın The Hobbit: The Desolation of Smaug filminin ilk fragmanının gelecek hafta (14 Haziran) Man of Steel filmi vizyona girmeden önce yayınlanmış olacağı bilgisi birçok kaynak tarafından onaylandı.

The Hobbit: The Desolation of Smaug'ta Evangeline Lilly'e İlk Bakış!
The Hobbit: The Desolation of Smaug filmi 13 Aralık 2013’te tüm dünyada vizyona girdiğinde Orta-Dünya sakinleri arasında yeni bir yüz ile karşılaşacağız. Tauriel, Lost’un yıldızı Evangeline Lilly tarafından oynanan bir elf savaşçısı. “Birazcık umursamaz ve oldukça acımasız, öldürürken tereddüt etmiyor” diyor Lilly. Ayrıca bu karakter J.R.R. Tolkien’nin orijinal kitabında ya da Tolkien’in diğer yazılarının hiçbirinde yok.

The Hobbit: There and Back Again, Vizyon Tarihi 2014 Aralık’a Ertelendi!
Bu aralar bir çok stüdyoda yeni çıkacak filmlerin vizyon tarihleri açıklanıyor. Ama bir tanesi öyle bir değişiklik yaptı ki bu değişiklikle beraber bir çok filmin tarihinin değişeceği ortada. Warner Bros ve New Line’ın ortak verdiği bir kararla The Hobbit: There and Back Again filminin prömiyer tarihi 18 Temmuz 2014’ten, 17 Aralık 2014’e ertelendi.

Sevilen Elf Orlando Bloom The Hobbit Setinde!
The Hobbit filminin üçlemeden oluşacağını daha önce söylemiştik. İlk film geçtiğimiz aylarda vizyona giren Hobbit: Beklenmedik Yolculuk‘tu. İlk filmi yeni yayınlanan filmin üçüncü filminden Orlando Bloom’un bulunduğu bir kare yayınlandı. Haberin devamında filmle ilgili detaylara ve resme ulaşabilirsiniz.

 1 2 3 İleri