The Hobbit: The Desolation of Smaug Fragmanı etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (2013)

Oscar® ödüllü sinemacı Peter Jackson, J. R. R. Tolkien’ın sevilen başyapıtı The Hobbit’ten uyarlanan üçlemenin ikinci filmi olan Hobbit: Samug’un Çorak Toprakları’yla karşımızda.

Peter Jackson’ın yönettiği ve Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage ile Benedict Cumberbatch’ın oynadığı Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (The Hobbit: The Desolation of Smaug), 13 Aralık 2013’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

The Hobbit: The Desolation Of Smaug’ın Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı!
“Senin yolculuğun nerede sona eriyor?”

Ülkemizde 13 Aralık 2013’te vizyona girmesi plânlanan  The Hobbit: The Desolation of Smaug filminin yeni Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Peter Jackson’ın yönettiği ve Benedict Cumberbatch, Luke Evans, Martin Freeman ile Cate Blanchett’in oynadığı film sinemalarda Warner Bros. tarafından gösterime çıkarılacak. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Hobbit: The Desolation of Smaug Filminin Beklenen Fragmanı Yayınlandı!
“Senin yolculuğun nerede sona eriyor?”

Warner Bros Peter Jackson’ın yönetmenliğini yaptığı The Hobbit: The Desolation of Smaug filminin ilk fragmanını yayınladı. Dolu dolu iki dakikalık fragman tüm yeni karakterleri ve The Hobbit: An Unexpected Journey filminden bildiğimiz eski karakterleri gösteriyor. Martin Freeman’ı Bilbo rolünde, Richard Armitage’i Thorin rolünde ve Ian McKellen’ı ise Gandalf rolünde görüyoruz. Bunların yanı sıra Lee Pace’i Thranduil, Orlando Bloom’u Legolas, Evangeline Lilly’ı Tauriel ve Luke Evans’ı Bard rollerinde görüyoruz. Ve hatta fragmanda Smaug’u bile görüyoruz. İlk filmden bu yana büyük bir yol kat edilmiş gibi gözüküyor. Daha eğlenceli ve daha maceralı olacak.