The Flash Dizisi etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Yeni bir The Flash/Arrow Spinoff'u Yolda!
Deadline haber sitesi içinde Atom, Firestorm, Captain Cold, ve daha önce ekranda hiç görmediğimiz üç DC süperkahramnının da yer alacağı yeni bir serinin hazırlık aşamasının başladığının haberini verdi. Aynı zamanda Caity Lotz da henüz açıklanmayan bir rol ile seriye dahil olacak. Muhtemelen bu rol Canary karakteri olur.

Firestorm'u Arrow Dizisi Ekranlarında mı Göreceğiz?
Firestorm karakterini canlandıran aktör Robbie Amell, Instagram üzerinden yayınladığı son fotoğraf ile kesinlikle böyle düşünmemizi istiyor. Fotoğrafta Firestorm ile yeşil kostümünü giymiş, maskesini takmış Arrow‘u yan yana görüyoruz.

The Flash 1. Sezon 14. Bölüm Fragmanı
The Flash 1. Sezon 14. Bölümü ile 17 Şubat 2015, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Fallout” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Flash'ın 15. Bölümünde Zamanda Yolculuğa Çıkacağız!
Barry 15. bölümde gerçekleşecek olan zamanda yolculukta bazı sorunlarla karşılaşacak.

“Beklenmedik ve tesadüfi bir zamanda yolculuk sahnesi yolda. Hem eğleneceğiniz hemde dehşete düşeceğiniz bir bölüm olacak. Bu bölüm için oldukça heyecanlıyız” serinin başyapımcısı Andrew Kreisberg.

The Flash 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı
The Flash 1. Sezon 11. Bölümü ile 27 Ocak 2015, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Sound and the Fury” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Liam Mclntyre, The Flash Dizisine Katılıyor!
Bildiğimiz üzre The Flash ve Arrow dizilerinin yapımcıları Spartacus oyuncularına serilerinde yer vermeyi çok seviyor. Şimdi ise Liam Mclntyre‘ı Weather Wizard olarak bilinen Mark Mardon karakteri ile ekranda göreceğiz.

Mark Hamill Yeniden Trickster Karakteri İle The Flash'da!
Mark Hamill 90’lı yıllarda CBS kanalında yayınlanmış olan Flash serisinde canlandırmış olduğu Trickster karakterini CW kanalında yayınlanan yeni The Flash serisinde yeniden canlandıracak. Hamill, James Jesse olarak da bilinen Trickster karakteri ile sezonun 17. bölümünde izleyici karşısına çıkacak bu da neredeyse 2015 ilkbaharına denk geliyor. Fakat Hamill’in bu sefer canlandıracağı Trickster karakteri daha önce canlandırdığından birazcık farklı olacak.

The Flash 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
The Flash 1. Sezon 10. Bölümü ile 20 Ocak 2015, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Revenge of the Rogues” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Flash 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
The Flash 1. Sezon 9. Bölümü ile 9 Aralık 2014, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Man in the Yellow Suit” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Flash 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
The Flash 1. Sezon 8. Bölümü ile 2 Aralık 2014, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Flash vs. Arrow” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 İleri