The Avengers etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Aaron Taylor-Johnson’ın The Avengers: Age of Ultron Filminde Oynayacağı Resmi olarak Onaylandı!
Geçtiğimiz ay Aaron Taylor-Johnson’ın Marvel’ın devam filmi olan The Avengers: Age of Ultron filminde Pietero Maximoff yani namı diğer Quicksilver karakterini oynamak üzere görüşmeleri sürdürdüğününün haberini vermiştik. Bugün ise görüşmelerin sona erdiğini ve oyuncu ile antlaşmaya varıldığının haberini aldık.

Aaron Taylor-Johhnson, The Avengers: Age of Ultron Filminde Quicksilver Karakterini Mi Canlandıracak?
Aylardır bu konu hakkında etrafta söylentiler geziyor ama sonunda söylentiler resmi bir hal alacakmış gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde Samuel L. Jackson bizzat kendisi Elizabeth Olsen’ın Scarlet Witch rolüyle The Avengers: Age of Ultron filminine katılacağını doğrulamıştı. Bunun üzerine Deadline bu haber hakkında küçük bir araştırma yaptı ve oyuncu ile antlaşmaya varılmak üzere olduğunu öğrendi. Şimdiyse gözler Scarlet Witch karakterinin erkek kardeşi olan Quicksilver karakterine yöneldi. Latino Review’in yayınladığı bir bilgiye göre Aaron Taylor-Johnson bu hızlı süper kahraman rolü için antlaşma yapmak üzereymiş. Bu karakter Mark Millar’ın Kick-Ass kahramanının ardından canlandıracağı büyük rollerden biri olacak.

James Spader, The Avengers: Age of Ultron'da Sağlam Rolü Kaptı!
James Spader, 2012’de rekor kıran The Avengers’tan sonra devam filmi olan The Avengers: Age of Ultron filminde kötü adam olarak dünyanın en iddialı süper kahramanlarıyla çarpışacak. Yazar/Yönetmen Joss Whedon tarafından büyük ekranlara yeniden dönmesi beklenen Emmy ödüllü aktör filmde Ultron’u canlandıracak. Film 1 Mayıs 2015’te vizyona giriyor.


Walt Disney Stüdyoları’nın geçtiğimiz hafta Türkiye’de de vizyona giren son süper kahraman filmi Yenilmezler (The Avengers), ulaşılması güç bir rekora imza atarak ilk hafta sonunda sadece ABD’de 200.3 milyon dolarlık gişe hasılatına ulaştı.


Nefes kesen kadrosu ve aksiyon dolu sahneleriyle Amerika ile aynı anda Türkiye’de de bu Cuma vizyona girecek olan Yenilmezler (Marvel’s The Avengers) dünyada rekor bir açılışa imza attı. Yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Yenilmezler’in ülkemizde de büyük ilgi görmesi bekleniyor.


Marvel Studyoları, Tüm zamanların en büyük süper kahraman takımı Yenilmezler’i sunar…

Joss Whedon’ın yönettiği ve Robert Downey Jr, Chris Evans, Mark Ruffalo ile Chris Hemsworth’un oynadığı Yenilmezler (The Avengers), 4 Mayıs 2012’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Türkiye’de 4 Mayıs’ta 3 boyutlu olarak vizyona girecek olan Yenilmezler (The Avengers) fragmanı yayınlanmasından sonraki 24 saat içerisinde 13,7 milyon kezden fazla izlenerek iTunes’ta ve iPhone, iPad ve iPod Touch aplikasyonlarında en çok izlenen fragman rekorunu kırdı.


Bu sene Mayıs ayında vizyona girecek olan The Avengers filminin ikinci fragmanı yayınlandı. Yayına alınan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Avengers’in fragmanının sonunda geçen hafta yayınlanması ve beklentilerin artmaya devam etmesi ile bizim de dahil olduğumuz birçok hayran, Marvel’in The Avengers’ın haricinde planlarının ne olduğunu merak ediyor. Iron Man 3 ve Thor 2 şu anda onaylanmış durumda, fakat diğer gerçek planları ortaya çıkmamıştı ta ki Marvel’in başkanı Kevin Fiege, New York Comic Con panelinde bazı potansiyel fikir ve planları açığa çıkarmaya karar verene kadar.


Geçtiğimiz günlerde The Avengers filminin fragmanının bugün yayınlanacağı yönünde sizlere ön bilgi vermiştik. Site olarak The Avengers’in pek sıkı takipcisi olamasakta, hakkında çıkan haberleri sizlere yetiştirmeye çalışıyoruz. Ve verdiğimiz sözü tuttuk. Salı günü yayınlanacak dediğimiz fragman yayına alındı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 İleri