The Avengers 2 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Aaron Taylor-Johnson’ın The Avengers: Age of Ultron Filminde Oynayacağı Resmi olarak Onaylandı!
Geçtiğimiz ay Aaron Taylor-Johnson’ın Marvel’ın devam filmi olan The Avengers: Age of Ultron filminde Pietero Maximoff yani namı diğer Quicksilver karakterini oynamak üzere görüşmeleri sürdürdüğününün haberini vermiştik. Bugün ise görüşmelerin sona erdiğini ve oyuncu ile antlaşmaya varıldığının haberini aldık.

Aaron Taylor-Johhnson, The Avengers: Age of Ultron Filminde Quicksilver Karakterini Mi Canlandıracak?
Aylardır bu konu hakkında etrafta söylentiler geziyor ama sonunda söylentiler resmi bir hal alacakmış gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde Samuel L. Jackson bizzat kendisi Elizabeth Olsen’ın Scarlet Witch rolüyle The Avengers: Age of Ultron filminine katılacağını doğrulamıştı. Bunun üzerine Deadline bu haber hakkında küçük bir araştırma yaptı ve oyuncu ile antlaşmaya varılmak üzere olduğunu öğrendi. Şimdiyse gözler Scarlet Witch karakterinin erkek kardeşi olan Quicksilver karakterine yöneldi. Latino Review’in yayınladığı bir bilgiye göre Aaron Taylor-Johnson bu hızlı süper kahraman rolü için antlaşma yapmak üzereymiş. Bu karakter Mark Millar’ın Kick-Ass kahramanının ardından canlandıracağı büyük rollerden biri olacak.

James Spader, The Avengers: Age of Ultron'da Sağlam Rolü Kaptı!
James Spader, 2012’de rekor kıran The Avengers’tan sonra devam filmi olan The Avengers: Age of Ultron filminde kötü adam olarak dünyanın en iddialı süper kahramanlarıyla çarpışacak. Yazar/Yönetmen Joss Whedon tarafından büyük ekranlara yeniden dönmesi beklenen Emmy ödüllü aktör filmde Ultron’u canlandıracak. Film 1 Mayıs 2015’te vizyona giriyor.

Whedon Fallon, Scarlet Witch ve Quicksilver'ın The Avengers 2'ye Katılmaları Hakkında Konuştu
Çizgi roman severler için küçük bir haberimiz var. Geçtiğimiz haftalarda senarist ve yönetmen Joss Whedon yakında vizyona girecek Shakespeare filmi Much Ado About Nothing filminin tanıtımını yapmak için Jimmy Fallon ile Late Night programına katıldı ve konuşmasını The Avengers 2 hakkında konuşarak bitirdi. Henüz Marvel Stüdyoları bu süper kahraman devam filminde prodüksiyon öncesi dönemde olmalarına rağmen Whedon, Scarlet Witch ve Quicksilver’ın filme katılacak yeni karakterler olduğunu onayladı. Bu bir dedikodu değil onaylama. Aynı zamanda bu iki karakteri neden listeye eklemek istediğini de açıkladı.

American Horror Story’nin yıldızı Evan Peters, X-Men: Days of Future Past Filminin Kadrosuna Katıldı!
Yönetmen Bryan Singer geçtiğimiz Cuma günü Twitter aracılığı ile genç oyuncunun yaklaşmakta olan ve iki X-Men yapımını birleştiren Fox filminde Quicksilver rolünü oynayacağı haberini veren bir açıklama yaptı.

5 Mayıs 2013

Iron Man 4 ve 5 Olacak!
Iron Man 3 geçen yazın The Avengers filminin bıraktığı yerden başlayarak Marvel Sinema Evreni Aşama İkinin ilk bölümünü temsil ederken, bu aynı zamanda Robert Downey Jr.’ın kontratındaki son film olarak gözüküyor. Disney ve RDJ’ın antlaşmayı açıklaması biraz zaman alabilir fakat içiniz rahat olsun yeni bir film geliyor.


James Gunn’ın Guardians of Galaxy’i yöneteceğinin teyidi gibi, bu güncelleme Phase Two of Marvel’in sinema dünyasında şaşırtıcı değil, fakat bir teyit almak güzel. Cosmic Book News (Movies.com kanalıyla) Marvel çizgi romanlarının yaratıcısı ve hak sahibi Jim Starlin’le Montreal Comic-Con’da konuştu ve Thanos karakterinin sadece Guardians of Galaxy’de değil, aynı zamanda The Avengers 2’de de yer almasının söz konusu olduğunu ortaya çıkardı.


The Avengers 2’nin sinemaları vuracağı tarihin 2015 olduğunu öğrendiğimize göre; Iron Man 3 (seri üretimde hafif bir gecikme olan), Thor: The Dark World (kötü adam rolünde Christopher Eccleston ile birlikte), Captain America: The Winter Soldier (Chris Evans ile görev için imzayı atan Anthony Mackie’yi kadrosunda bulunduran) filmlerinin ayrıntılarını kurcalamaya başlayabiliriz. Şimdi, bir sonraki Marvel devam filmi, bayan başrol oyuncularını sıralamaya çalışıyor. The NY Post’ un haberine göre, Anna Kendrick, Imogen Poots ve Felicity Jones henüz bilinmeyen karakterleri canlandırmak için listedeler. Gerçi bizim kimin olabileceğine dair iyi bir fikrimiz var.


The Avengers’in fragmanının sonunda geçen hafta yayınlanması ve beklentilerin artmaya devam etmesi ile bizim de dahil olduğumuz birçok hayran, Marvel’in The Avengers’ın haricinde planlarının ne olduğunu merak ediyor. Iron Man 3 ve Thor 2 şu anda onaylanmış durumda, fakat diğer gerçek planları ortaya çıkmamıştı ta ki Marvel’in başkanı Kevin Fiege, New York Comic Con panelinde bazı potansiyel fikir ve planları açığa çıkarmaya karar verene kadar.