The Amazing Spider-Man 3 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Amazing Spider-Man 3 ve Yeniden Çekilecek Olan Fantastic Four Serisi Senaristlerini Belirledi
Sony, The Amazing Spider-Man serisindeki iki yeni devam filminin vizyona giriş tarihlerini belirlemişti. Serinin ikinci filmi 2014 yazında vizyona girecek. Artık The Amazing Spider-Man 3 filmi için senarist aramaya başlama zamanı. Daha önceden Alex Kurtzman ve Roberto Orci’nin üçüncü filmin senaryosunu yazmak için Jesff Pinkner ile birlikte çalışacaklarını duymuştuk. Üçlü daha önceden ikinci filmin senaryosunu da birlikte yazmışlardı. Yani üçlünün yeni filmin senaryosunu yazmak için yeniden bir araya gelmeleri sürpriz olmayacak. Sony aynı zamanda yönetmen Marc Webb’in de geri dönmesini umuyor fakat henüz kesin bir bilgi yok.

Sarah Gadon, The Amazing Spider-Man 2 Filminde Mary Jane Rolünü Oynamayacağını Doğruladı
Sarah Gadon, Twitter üzerinden Mary Jane Watson rolünü oynamayacağını duyurdu. The Wrap’den Jedd Sneider, Gadon’ı  The Amazing Spider-Man 2 filminde kesinlikle göreceğimizin haberini verdi.

Sony Gelecek 2 The Amazing Spider-Man Filminin 2016 ve 2018'de Vizyona Gireceğini Açıkladı
The Amazing Spider Man 2, şu anda 2 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girmek üzere çekim aşamasında ve Sony Pictures geçtiğimiz günlerde iki tane daha Spider-Man filmi çekileceğini ve bu filmlerin vizyona giriş tarihlerini duyurdu. The Amazing Spider-Man 2 filminin devam filmi 10 Haziran 2016 tarihinde ve bir sonraki film ise 4 Mayıs 2018 tarihinde vizyona girecek.

The Amazing Spider-Man 2 Filmi Kötü Adamlarla Dolu Olacak!
Yeniden çekilen Spider-Man filmiyle ilgili yeni dedikodularımız var. The Amazing Spider-Man 2 bugünlerde New York’da çekiliyor. Ve zaten filmdeki ilk kötü adamların Electro rolüyle Jamie Foxx ve Rhino rolüyle Paul Giamatti’nın olduklarını biliyoruz. Buna ek olarak Chris Cooper, Norman Osborne rolünü oynayacak ama henüz Green Goblin hakkında bir bilgi yok. Buna rağmen Comic Book Movie filmin kötü adamlarla dolup taşacağının haberlerini veriyor. İlk olarak söylendiğine göre Colm Feore, The Vulture rolünü oynayacak.