Teen Wolf 2. Sezon etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Teen Wolf 2. Sezon 12. Bölümü ile 13 Ağustos 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Master Plan” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Teen Wolf 2. Sezon 11. Bölümü ile 6 Ağustos 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Battlefield” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Teen Wolf 2. Sezon 10. Bölümü ile 30 Temmuz 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Fury” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Geçen gün gerçekleşen Comic-Con 2012’de Teen Wolf oyuncuları 2. sezonu geride bıraktıklarını ve sezon finalinde ilginç şeylerin gerçekleşeceğini, bu finalin normal bir sezon finali gibi olmayacağını söylediler.


Teen Wolf 2. Sezon 9. Bölümü ile 23 Temmuz 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Party Guessed” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan Türkçe Altyazılı Fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Teen Wolf 2. Sezon 8. Bölümü ile 16 Temmuz 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Raving” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Teen Wolf 2. Sezon 7. Bölümü ile 9 Temmuz 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Restraint” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Teen Wolf, bu sezon da fanlarını şaşırtmayı sürdürürken, dizinin yaratıcısı Jeff Davis sezonun geri kalanının nasıl heyecanlı olacağı hakkında bazı detaylar verdi.


Teen Wolf 2. Sezon 6. Bölümü ile 2 Temmuz 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Frenemy” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Teen Wolf 2. Sezon 5. Bölümü ile 25 Haziran 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Venomous” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 İleri