Taylor Kitsch etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Merakla Beklenen True Detective 2. Sezonu Dizimax Vice’ta başlıyor

Zengin oyuncu kadrosu ve ilginç hikâyesiyle milyonları ekran başına kilitleyen True Detective, 22 Haziran’dan itibaren ikinci sezon bölümleriyle her Pazartesi Dizimax Vice’ta başlıyor.


Oliver Stone’un yönettiği ve Taylor Kitsch, Blake Lively, Aaron Johnson ile John Travolta’nın oynadığı , 13 Temmuz 2012’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Andrew Stanton’un yönettiği ve Taylor Kitsch, Lynn Collins, Samantha Morton ile Mark Strong’un oynadığı John Carter: İki Dünya Arasında (John Carter), 09 Mart 2012’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Yapımcılığını ve yönetmenliğini Peter Berg’in (Hancock) üstlendiği destansı aksiyon-macera filmi Battleship (Savaş Gemisi)’te gezegenimiz; denizde, gözyüzünde ve karada üstün bir güce karşı hayatta kalma savaşı veriyor. Hasbro’nun klasik donanma savaş oyunu Amiral Battı’dan uyarlanan filmde, USS John Paul Jones’ta görevlendirilen bir Donanma subayı olan Teğmen Alex Hopper rolünde Taylor Kitsch karşımıza çıkıyor. Fizyoterapist ve Hopper’ın nişanlısı Sam Shane rolünde Brooklyn Decker; USS Sampson’ın komutanı ve Hopper’ın ağabeyi Stone rolünde Alexander Skarsgård ve Hopper’ın silah arkadaşı USS John Paul Jones’ta silah uzmanı olarak görev yapan Deniz Astsubayı Raikes rolünde ise Rihanna yer alıyor. Hopper ve Stone’un amiri (ve Sam’in babası) Amiral Shane’i ise uluslararası bir yıldız olan Liam Neeson canlandırıyor.


Geçtiğimiz günlerde John Carter filminin ilk fragmanını sizlerle paylaşmıştık. John Carter filmi yine aynı adı taşıyan kitaptan uyarlama olup geçmişte ve günümüzde birçok sinemacıya yaratıcı fikirleriyle ilham vermiş olan Edgar Rice Burroughs eseridir. Filmin bugün yayınlanan ikinci fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


John Carter filmi aslında Edgar Rice Burroughs’un klasik bilim kurgu maceraları kitabından esinlenerek senaryo haline getirilmiştir.


Gavin Hood’un yönettiği ve Hugh Jackman, Ryan Reynolds, Liev Schreiber ile Dominic Monaghan’ın oynadığı X-Men Başlangıç: Wolverine (X-Men Origins: Wolverine), 01 Mayıs 2009’da Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarıldı.