Swap Meat etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Supernatural 5. Sezon 12. Bölümü ile 28 Ocak, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Swap Meat” olarak açıklandı. Yeni bölüm hakkında yayınlanan 2 adet Sneak Peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 12. Bölümü ile 28 Ocak, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Swap Meat” olarak açıklandı. Yeni bölüm hakkında yayınlanan Sneak Peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.

Supernatural 5. Sezon 12. Bölümü ile 28 Ocak, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Swap Meat” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanıhaberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 12. Bölümü ile 28 Ocak Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Swap Meat” olarak açıklandı. Yeni bölüm özeti haberin devamında hep beraber bakalım.

Supernatural 5. Sezon 12. Bölümün Yönetmenliğini Robert Singer‘in üstlendiği ve bölümün yazarları Andrew Dabb ve Dan Loflin olup, bölümün adını “Swap Meat” olarak belirlemişler. 6-18 Kasım arası çekilecek olan Supernatural’ın yeni bölümdeki karakterlerden ikisi şöyle…