Supernatural Fragman etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Supernatural 5. Sezon 22. Bölümü ile 13 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Swan Song” olarak açıklandı. Sezonun Final bölümü için yayınlanan 3 adet sneak peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 22. Bölümü ile 13 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Swan Song” olarak açıklandı. Sezonun Final bölümü için yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 21. Bölümü ile 6 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Two Minutes to Midnight” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 20. Bölümü ile 29 Nisan, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Devil You Know” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan Sneak Peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 22. Bölümü ile 13 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Swan Song” olarak açıklandı. Sezonun Final bölümü için yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 20. Bölümü ile 29 Nisan, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Devil You Know” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 19. Bölümü ile 22 Nisan, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Hammer of the Gods” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 17. Bölümü ile 8 Nisan, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “99 Problems” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Supernatural 5. Sezon 16. Bölümü ile 1 Nisan, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Dark Side of the Moon” olarak açıklandı. Yeni bölüm ile alakalı olarak yayınlanan 3 adet sneak peeki haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 16. Bölümü ile 1 Nisan, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Dark Side of the Moon” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 İleri