Supernatural 5×15 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Supernatural 5. Sezon 15. Bölümü ile 25 Mart, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Dead Men Don’t Wear Plaid” olarak açıklandı. Yeni bölüm ile alakalı olarak yayınlanan yeni fragmanı ve sneak peeki haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 15. Bölümü ile 25 Mart, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Dead Men Don’t Wear Plaid” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Sevgililer gününden nefret mi ediyorsunuz ? O halde Supernatural‘ın şeker ve çiçekli bu haberi ile kalbiniz müthiş bir şekilde çarpacak. Dikkat: Haberin devamı SPOILER içerir!

Supernatural 5. Sezon 15. Bölümü ile 18 Şubat 2010 Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “My Bloody Valentine” olarak açıklandı. Yeni bölüm ile ilgili elimize geçen kamera arkası çekimlerini haberin devamında izleyebilirsiniz.

Supernatural dizisi sevgililer gününe özel bölümü olan “My Bloody Valentine”, Winchester kardeşlerin ziyaretine Cupid’i davet ediyor. Şubattaki bölüm başlığına bakarak bu küçük kanatlı meleğin kim olduğunu görebilirsiniz.

Supernatural 5. Sezon 15. Bölümü ile 18 Şubat 2010 Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “My Bloody Valentine” olarak açıklandı. Yeni bölümde yer alacak karakterler ile ilgili bilgileri haberin devamında göz atabilirsiniz.