Supernatural 5. Sezon etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Supernatural 5. Sezon 22. Bölümü ile 13 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Swan Song” olarak açıklandı. Sezonun Final bölümü için yayınlanan 3 adet sneak peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 22. Bölümü ile 13 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Swan Song” olarak açıklandı. Sezonun Final bölümü için yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Supernatural 5. Sezon 21. Bölümü ile 6 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Two Minutes to Midnight” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan sneak peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 21. Bölümü ile 6 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Two Minutes to Midnight” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 20. Bölümü ile 29 Nisan, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Devil You Know” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan Sneak Peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 22. Bölümü ile 13 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Swan Song” olarak açıklandı. Sezonun Final bölümü için yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 20. Bölümü ile 29 Nisan, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Devil You Know” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 21. Bölümü ile 6 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Two Minutes To Midnigh” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğrafı haberin devamında bakabilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 19. Bölümü ile 22 Nisan, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Hammer of the Gods” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Supernatural 5. Sezon 18. Bölümü ile 15 Nisan, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Point of No Return” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan sneak peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 7 8 İleri