Superman etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Batman V Superman: Dawn of Justice Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı
Dünya’da ve ülkemizde 25 Mart 2016‘ta vizyona girmesi planlanan Batman V Superman: Adaletin Şafağı (Batman V Superman: Dawn Of Justice) filminin, hafta sonu Comic Con International: San Diego’da yayınlanan yeni fragmanını haberimizin devamında izleyebilirsiniz.

Batman v Superman: Dawn of Justice Filminin Fragmanı Yayınlandı!
Geçtiğimiz günlerde bir cep telefonuyla çekilen görüntülerin internete sızmasıyla Warner Bros.’un Batman v Superman: Dawn of Justice filminin resmi fragmanını çok aşamalı bir şekilde yayınlama planları suya düşmüş oldu. Bir bakıma Superman sıradan bir ölümsüz tarafından alt edildi diyebiliriz. Bunun üzerine yönetmen Zack Snyder sızıntıyı kınadığını gösteren hashtaglerle birlikte filmin bir fragmanını yayınladı.

Batman v Superman: Dawn of Justice Filminin Fragmanı Çok Yakında Yayınlanacak!
Batman v Superman: Dawn of Justice filminin ilk fragmanı 15 Mayıs 2015‘te vizyona girecek olan Mad Max: Fury Road filmiyle birlikte yayınlanacak!

İşte karşınızda Lex Luthor karakteri ile Jesse Eisenberg!
Entertainment Weekly sitesi Jesse Eisenberg’in Batman v Superman: Dawn of Justice filminde canlandıracağı Lex Luthor karakterinin ilk görüntülerini yayınladı.

Batman vs Superman Filminin Aquaman Karakterine İlk Bakış!
Geçtiğimiz günlerde Zack Snyder fotoğraflı bir tweet attı. Bu tweetinde Batman v Superman: Dawn of Justice filminde Aquaman karakterinin üzerinde “Yedisini birleştir” yazan bir fotoğrafı yer alıyor.

Warner Bros., Superman vs. Batman Filmini 2016 Yazına Erteledi!
2015 yılı film sektörü için oldukça çılgın bir sene olacak. Superman vs. Batman filminin Justice League serisinin devam filmi ile ard arda çekileceği dedikodularının ardından sizler için bazı hayal kırıklığı yaratacak haberlerimiz var. Elimize yeni ulaşa haberlere göre asıl vizyona giriş tarihi 17 Temmuz 2015 olan filmi Warner Bros. 6 Mayıs 2016 tarihinde vizyona sokmaya karar verdi. Film hala yapım-öncesi aşamasında ve iddia ediyoruz ki Gal Gadot’ın Wonder Woman rolünü kapmış olması gibi yeni ortaya çıkan gelişmeler durumun düşündüğümüzden daha da karmaşık olduğunun bir kanıtı.

Gal Gadot, Superman vs. Batman Filminde Wonder Woman Rolünde!
Man of Steel filminin devamı niteliğinde olan Zack Snyder’in çekeceği Superman vs. Batman filminin ismi henüz belli değil. Şimdi ise Warner Bros. Gal Gadot’ın bu filmde kadın başrollerden birini oynayacağını duyurdu. Gal filmde Wonder Woman karakterini canlandıracak.

24 Ağustos 2013

Yeni Batman Ben Affleck!

Batman vs. Superman filmi, 17 Temmuz 2015’te sinemaları vurmaya hazırlanıyor.

Batman vs. Superman filminde Bruce Wayne’i canlandırmak üzere Christian Bale’in yerini alacak olan aktör Perşembe günü Warner Bros. tarafından açıklandı.

Warner Bros, Superman vs. Batman Filmi İçin Lex Luthor Rolünü Bryan Cranston’ı Mı Düşünüyor?
Superman vs. Batman filminde gözler yeni Batman rolünü kimin alacağına çevrildiği için filmin aynı zamanda bir kötü adama da ihtiyacı olduğu kolayca unutuldu. Eninde sonunda Superman vs. Batman birbirlerinin farklılıklarını kabullendikten sonra kötü adamlarla savaşmak için güçlerini birleştirmek zorunda kalacak değil mi? Man of Steel’deki LexCorp öğelerini düşünürsek kötü adamlardan biri olarak Lex Luthor iyi bir seçim olur.

Teen Wolf'dan Tanıdığımız Tyler Hoechlin, Superman'in Devam Filmi İçin Batman Rolü Düşünülüyor!
Warner Bros.’un Comic-Con’daki panelinin katılımcıları Man of Steel filminin yönetmeni Zack Synder ve bir sonraki Superman filminin haberini veren Harry Lennix’in sürpriz ziyareti ile onurlandırıldılar.

 1 2 3 4 İleri